Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

ReLEx Smile

ReLEx Smile – nejmodernější laserová metoda k odstranění krátkozrakosti a astigmatismu


Při operaci metodou ReLEx Smile působí na oko pouze "studený" femtosekundový laser - bez flapu a bez pálení rohovkové tkáně.

V DuoVizi vám garantujeme:

Chcete balíček All-inclusive? Zvolte NeoSMILE 3D®.

Operace metodou ReLEx Smile využívá femtosekundový laser.

V čem je metoda ReLEx SMILE unikátní?

Femtosekundový laser odstraňuje dioptrie přímo v rohovce. Laser na povrchu rohovky nevytváří lamelu (flap), ale přímo přímo uvnitř rohovky separuje přebytečnou tkáň. Tu poté oční chirurg odstraní pomocí speciální pinzety. Tím dojde ke změně zakřivení rohovky a korekci dioptrií. Povrch rohovky zůstává celistvý a během zákroku nedochází k narušení stability a pevnosti rohovky. 

Pacienti se po zákroku rychle vrací ke svým běžným činnostem.

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat, mohu na laserovou operaci očí, pokud mám tupozrakost?Dlouho o operaci uvažuji, ale bojím se, že když mám tupozrakost, tak na operaci nemohu.Predem děkuji za odpověď Szabó

Stefano 21.09.2017 06:22

Hezký den, tupozrakost se dá řešit jen v dětství, ale laserovou operaci teoreticky podstoupit můžete - záleží na výsledcích vyšetření. Proto je důležité se nejdříve objednat na vstupní vyšetření a na základě výsledků vám pak doporučíme to nejlepší řešení přímo pro vaše oči.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 21.09.2017 12:15
Odpovědět

Dobrý den,je to vhodné i na tupozrakost?Děkuji Kateřina

kateřina 10.09.2017 13:39

Hezký den, tupozrakost jde léčit pouze v raném dětském věku. Zákrok ReLEx Smile odstraňuje krátkozrakost a astigmatismus.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 11.09.2017 09:30
Odpovědět

Dobrý den přeji, bála bych se bolesti při zákroku, kdyby náhodou, abych se nepohnula apodobně. Prý se umrtvovací injekce píchne daleko do očního pozadí - a velmi bolí? :)

romana 09.09.2017 17:04

Hezký den, nemusíte se ničeho bát, s operacemi máme bohaté zkušenosti. A co se týče umrtvení oka, tak používáme pouze znecitlivující kapičky do očí, a ty nebolí. Prostě se jen nakapou ;-) Přijďte k nám na nezávazné vyšetření, vše vám rádi vysvětlíme.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 11.09.2017 09:33
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode