Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Léčba presbyopie - PRELEX a Raindrop

Oslavili jste už čtyřicítku a začínáte mít znatelné problémy se čtením? Oddalujete čtený text, abyste lépe viděli? Jsou pro vás tyto komplikace novinkou, protože jste nikdy brýle nepotřebovali? Může tomu tak být i nadále. Řešením je PRELEX nebo dešťová kapka Raindrop.

 

Oční klinika NeoVize, léčba presbyopie PRELEX

Zhruba po čtyřicátém roce věku začíná mít lidské oko problémy s tzv. akomodací, neboli zaostřováním na blízko. Projevuje se zejména rozmazáním textu, které ale mizí, pokud např. vaše noviny oddálíte. Od této chvíle je nošení brýlí na čtení téměř nezbytné. Tyto obtíže označujeme jako presbyopii neboli vetchozrakost

Nedokonalou akomodaci dokáže vyřešit PRELEX. Jde o zákrok, při jehož výkonu není potřeba laseru. Spočívá ve výměně původní lidské čočky za umělou, buď trifokální nebo multifokální, nitrooční čočku. Ta od momentu výkonu plně a trvale nahrazuje čočku přirozenou. Operace je naprosto bezpečná a není omezena počtem dioptrií. Po ní už nebudete brýle na čtení ani do dálky potřebovat.

Pohled nejvyšší kvality zajistí pouze čočka, která je z materiálu nejvyšší kvality vyrobena. Tato jistota je předpokladem pro váš naprosto bezchybné vidění a jeho stabilitu i dlouhou dobu po provedení zákroku.

 

 

Lékaři oční kliniky DuoVize mají s metodou PRELEX  dlouhodobé vynikající výsledky. Zakladatel Oční kliniky NeoVize, MUDr. Josef Hycl, CSc., prováděl v České republice operace metodou PRELEX již od roku 1993 a byl prvním lékařem v ČR, který tyto metody zavedl do klinické praxe.

 

Možnosti zlepšit svůj zrak využil i náš populární zpěvák Jan Kalousek. Zákrok metodou PRELEX podstoupil hned dvakrát - na obou očích.

Před operací viděl špatně do dálky a měl velké obtíže se čtením. Zase je schopen vidět ostře své fanoušky i drobné noty, a to vše bez brýlí.

 

 

Raindrop (Dešťová kapka) 

NOVINKA V LÉČBĚ PRESBYOPIE:  Zbavte se brýlí na čtení pomocí „Dešťové kapky“

Pokud vidíte dobře do dálky a trápí vás pouze špatné vidění na čtení, máme pro vás zcela nové a bezpečné řešení vašeho problému. Raindrop neboli Dešťová kapka vám může vrátit ostré vidění na blízko.  

Dešťová kapka je novinkou v léčbě presbyopie. V současné době se jedná o nejmodernější metodu, kterou dnešní oftalmologie nabízí.

Výrobcem implantátu Raindrop je americká společnost ReVision Optics z Californie.

 

Jak metoda dešťové kapky funguje?

Jedná se o mikroskopickou hydrogelový implantát o průměru 2 mm a tloušťce 30 mikrometrů, který se skládá z téměř 80 % vody. Raindrop je první implantát, který se umístí pod rohovkový flap vytvořený femtosekundovým laserem a má zcela totožný index lomu jako lidská rohovka. Jemně mění zakřivení rohovky, což zajišťuje kvalitní vidění nablízko.

Pro koho je metoda vhodná?

Metoda Dešťové kapky je vhodná pro pacienty ve věku nad 45 let, které trápí brýle na čtení. Dešťová kapka zajistí ostré vidění na blízkou vzdálenost bez použití brýlí nebo speciálních kontaktních čoček.

 

Průvodce léčbou presbyopie zdarma

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce laserovou operací očí od Neovize. Zadejte váš email níže nebo stahujte přes web www.lecbapresbyopie.cz.

 

 

Máte jasno? VYUŽIJTE ONLINE OBJEDNÁVKY NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ, po němž můžeme začít váš problém efektivně řešit.

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Konec krátkých rukou

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode