Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Žlutá čočka Alcon chránící sítnici

Je potřeba, abychom sítnici oka pečlivě chránili, zvláště pak po operaci šedého zákalu. 

Lidská čočka funguje jako čočka fotoaparátu. Zajišťuje správné zobrazení obrazu na sítnici a chrání sítnici před nebezpečnými vlivy denního světla, které by ji mohly poškodit.

Když se však přirozená čočka musí z oka kvůli šedému zákalu vyjmout, měli bychom myslet na to, že je nutné sítnici chránit.

Oční klinika NeoVize, žlutá čočka Acrysof Natural

U nás, na Oční klinice DuoVize, vám doporučujeme  žlutou čočku AcrySof® Natural.

AcrySof® Natural, žlutá čočka,  je vysoce kvalitní nitrooční čočka, která obsahuje speciální filtr. Tento filtr umí zachytit nebezpečné složky denního světla způsobující poškození sítnice. Je vyrobena ze stabilního hydrofobního materiálu, který zajišťuje její průhlednost a stabilitu ve vašem oku.

 

Výhody žluté čočky AcrySof® Natural:

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

Mám operované obė oči na šedý zákal.Letos operované levé,kde se mi pohnula čočka trochu ke kořenu nosu.Trochu vidim nyní na oko hūře.Je možno odoperovat tyto čocky,které byly obė na pojišťovnu a nahradit je za tyto ?Je mi 76 let a ještě fotografuji.Zda ano jaká by byla cena.

Josef 18.12.2014 17:03

Dobrý den.
Teoreticky to možné je, ale záleží na stavu operovaného oka, zda nedošlo k poškození pouzdra čočky. Cena reoperace je podle zvolené nitrooční čočky, která by se místo decentrované čočky do oka vkládala. Také musí být jistota, že další operací nedojde ke zhoršení vidění u operovaného oka.

MUDr. Jana Mikšovská 23.03.2015 14:44
Operace šedého zákalu

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode