Spokojenost pacientů:
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Pomáháme a spolupracujeme

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR

Rozhodli jsme se pomáhat, tam, kde naše metody a moderní technika bohužel nestačí. Oční klinika DuoVize finančně podpořila  Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých ČR.

 

 

Dětské oční centrum Kukátko

Dětské oční centrum Kukátko se specializuje na moderní metody léčby očních vad dětí. Tým vede zkušený dětský oční lékař a ortoptista naší kliniky s kvalitní praxí a vysokoškolským vzděláním v oboru.

 

DIAvize | Diabetologické centrum

DIAvize se specializuje na léčbu diabetu a endokrinologických onemocněnní. V centru působí zkušení lékaři vzešlí z diabetologického centra IKEM. DIAvize poskytuje komplexní péči s velkým důrazem na spolupráci s pacienty a jejich edukaci. Obě pracoviště úzce spolupracují při péči zejména o diabetické pacienty.

 

 

Za každého pacienta, který podstoupil NeoLASIK HD® v LASIK PÁRTY, vysadíme s pomocí Singulární společnosti jeden strom. Doposud jsme vysázeli 5 000 smrků a 300 listnatých sazenic.

 

DuoVize jako partner projektu Afrika Africe

Oční klinika DuoVize porpoduje projekt Afrika Africe.  Hlavním cílem tohoto projektu je založit církevní centrum, které by se zaměřilo na znevýhodněnou mládež ze slumů v Nairobi, hlavním městě Keni. Úkolem centra je poskytovat denní péči a pomoc ve smyslu pastorační péče a poskytování sociálních a zdravotnických informací a nabídnout možnost výuky práce s počítačem.

 

Spolupracujeme

Společnost Praga Medica se od vstupu do Evropské unie v roce 2004 stala v ČR respektovaným světovým poskytovatelem vysoce kvalitní zdravotní péče.

 

 

Pomáháme a podporujeme

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek