Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Výherkyně z OnaDnes.cz Jana Fejfarová podstoupila laserovou operaci a zbavila se tak 6 dioptrií
19.07.2011

Výherkyně z OnaDnes.cz Jana Fejfarová podstoupila laserovou operaci a zbavila se tak 6 dioptrií

Janě Fefraové se díky Oční klinice DuoVize splnil životní sen. Podstoupila laserovou operaci očí a zbavila se tak 6 dioptrií. Jana Nosila brýle už od svých 16 let a zrak se jí stále zhoršoval.

Před zákrokem proběhl krátký rozhovor s primářkou kliniky, která operaci prováděla. Vysvětlila Janě detaily operace a také Janu psychicky podpořila.

Před operací byly do Janina oka aplikovány oční kapky a také svorky, které zabraňují mrkání. Pak už se jen pacientka zaměřila na světelný bod. V případě, že by Jana okem uhnula, přístroj automaticky laser zastaví, proto je jeho použití naprosto bezpečné.

Po operaci následovala půlhodinová pauza a poté kontrola od primářky. Pacientka po operaci vkapává do očí antibiotické kapky a oční slzy.

''Byl to úplný zázrak,'' svěřila se. ''Překvapilo mě, že jsem necítila vůbec žádnou bolest.'' Zájem o operaci na naší klinice měly stovky dalších čtenářek.

Chcete-li se podívat na video, klikněte zde.

Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie