Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserové zákroky dostupné všem
02.08.2012

Laserové zákroky dostupné všem

U nás na Oční klinice DuoVize vždy doporučíme nejvhodnější metodu léčby vaší oční vady. Na vás záleží, jakou z navržených metod si vyberete. Chápeme, že finanční stránka je pro vás významný faktor, a proto jsme pro vás připravili program NeoLASIK na splátky.

Program NeoLASIK na splátky nabízí rozložení celkové částky za laserový zákrok NeoLASIK nebo NeoLASIK HD® na 1 rok, bezúročně, při zaplacení minimálně 50% z ceny zákroku v den operace.

NeoLASIK na splátky bez navýšení

Jste student a máte studujícího kamaráda/kamarádku, tak neváhejte a využijte naši letní akci 3+1. Zaplatíte laserové operace pouze 3 očí, čtvrté platíme my!

Stále vám ani jedna z výše uvedených možností nevyhovuje? Zvolte si laserový zákrok metodou PRK. Tato metoda nevyužívá femtosekundový laser a doba rekonvalescence je mírně delší a v současnosti je využívána u pacientů, pro které není vhodná metoda NeoLASIK a to z důvodu nedostatečně silné rohovky nebo důvodů finanční. Neváhejte a využijte nabídky za výjimečně nízkou cenu 9.800 Kč.

Studenti

Potřebujete se poradit? Zavolejte nám na tel: 777 643 020 nebo pište: info@duovize.cz

Určitě najdeme pro vás to nejlepší řešení, které vám zajistí ostrý pohled na svět a přitom bude respektovat vaše finanční možnosti.

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie