Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Oblíbený herec Luděk Munzar podstoupil vstupní vyšetření před operací šedého zákalu
17.01.2013

Oblíbený herec Luděk Munzar podstoupil vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Když začal mít známý a oblíbený herec Luděk Munzar první problémy se zrakem za volantem, jeho další cesta byla jasná - k očnímu lékaři. „Přišlo to z čista jasna, najednou jsem začal vidět výrazně rozmazaně, jakoby každá věc měla za sebou ducha," popisoval nastalou situaci pan Munzar.

Lékařka stanovila diagnózu - šedý zákal. A doporučila Oční kliniku DuoVize a jako operatéra šéfchirurga MUDr. Lubomíra Továrka.

Luděk Munzar

Před týdnem tak pan Munzar podstoupil vstupní vyšetření před zákrokem na naší oční klinice. Po konzultaci s vyšetřující lékařkou, MUDr. Evou Jerhotovou, se rozhodl pro operaci femtosekundovým laserem a implantaci multifokálních čoček AcrySof Restor. „Pan Munzar má velmi vysoké nároky na svůj zrak. Velmi často řídí automobil a to i v noci, je aktivní ve své profesi. Z těchto důvodů byla volba a mé doporučení léčby jasné - vysoce kvalitní nitrooční čočka AcrySof ReSTOR, které zbaví navždy brýlí a provedení operace šedého zákalu femtosekundovým laserem. Spojení těchto dvou vyspělých technologií panu Munzarovi zajistí kvalitní a ostré vidění."

Vstupní vyšetření

„Vstupní vyšetření bylo náročné a zajímavé. Jsem rád, že lékaři o mých očích vědí kompletně vše," komentoval vyšetření pan Munzar. A dodal:" A paní doktorka byla úžasná :)".

 

 

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie