Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Oční klinika DuoVize zakoupila Endotelový mikroskop značky Nidek
18.01.2013

Oční klinika DuoVize zakoupila Endotelový mikroskop značky Nidek

Endotelový mikroskop zn. Nidek dokáže odhalit, velmi detailně, stav spodní vrstvy rohovky oka - strukturu a kvalitu tzv. endotelu. Právě buňky endotelu jsou zodpovědné za výživu rohovky oka a zajištění její průhlednosti.

Vyšetření má velký význam před očními operacemi - např. před operací šedého zákalu, refrakční výměnou čočky, implantací nitrooční čočky či před laserovým zákrokem. Pokud je počet buněk nízký nebo mají nevhodnou strukturu, lékař navrhne jiné řešení zákroku. Tím předcházíme na Oční klinice DuoVize komplikacím a zajišťujeme vaši bezpečnost. Vyšetření na endotelovém mikroskopu se dále používá při diagnostice vrozených vad rohovky tzv. dystrofií, které se projevují většinou až v dospělosti nebo v pokročilém věku.

Vyšetření je bezkontaktní a trvá pár minut. Pro pacienta je zcela bezbolestné a nijak jej nezatěžuje.


Rohovku lze také chránit a to zejména správnou životosprávou a omezením rizikových faktorů, mezi které patří kouření a pobyt v zakouřených místnostech, cukrovka, nebezpečná záření, pobyt v klimatizovaných místnostech a špatné ovzduší.

Endotelový mikroskop zn. Nidek patří v současnosti mezi absolutní špičku ve své třídě. Lékař má okamžitě k dispozici automatické analýzy a přehledné diagramy, přístroj může ovládat pomocí moderního touch screenu.

Endotelový mikroskop Nidek

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie