Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Oční klinika DuoVize získala certifikát kvality řízení ISO 9001:2008
02.04.2013

Oční klinika DuoVize získala certifikát kvality řízení ISO 9001:2008

Zvyšování kvality služeb, zefektivňování řídících procesů a zlepšování chodu kliniky byly hlavní důvody, proč se Oční klinika DuoVize Praha rozhodla zavést systém manažerské kvality ISO 9001:2008, který zabezpečuje řízení kvality ve všech sférách poskytovaných zdravotních služeb.

Tento certifikát je udělován na základě auditu u hodnocených firem a Oční klinika DuoVize Praha ho získala za kvalitní ambulantní diagnostické a léčebné péče v oblasti oftalmologie se specializací na refrakční a kataraktovou oční mikrochirurgii.

Podle této mezinárodně uznávané normy, je pro každou certifikovanou firmu ocenění významným uznáním i pobídkou pro její další rozvoj.

„Jsme pyšní na to, že jsme obstáli v tomto auditu a získali certifikát. V závěrečném hodnocení auditorů certifikační společnosti bylo uvedeno, že nebyly nalezeny žádné výrazné nedostatky a systémové chyby a z pohledu auditorů se jedná o velice zdařile zavedený a plně funkční systém", uvedl ..... Mgr. Petr Stryk.

Ředitel kliniky Petr Kocian dodává: „Naším hlavním cílem je vysoká úroveň zdravotní péče a maximální spokojenost pacientů. Klademe velký důraz na osobní přístup personálu k pacientům. Tyto cíle jsou dosahované a udržované i za pomoci certifikace řízení, což dává jasný signál pacientům o kvalitě zařízení."

Ke stažení: Tisková zpráva

ISO 9001:2008


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie