Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Úspěšná účast týmu Oční kliniky DuoVize na XI. sjezdu ČSRKCH
28.05.2013

Úspěšná účast týmu Oční kliniky DuoVize na XI. sjezdu ČSRKCH

 XI. kongres České společnosti refrakční a kataraktové chirurgii (ČSRKCH), který se konal v pátek a v sobotu 24. - 25. 5. v Olomouci, byl věnován tématům moderní léčba katarakty, nadstandardním nitroočním čočkám zvláště multifokální a torické, tématice využití femtolaserů v oční mikrochirurgii a moderním laserovým postupům při odstraňování refrakčních vad.

Přednášející týmy tvořeny lékaři, optometristy a sestřičkami Oční kliniky DuoVize, Oční kliniky NeoVize a Očnej kliniky Bratislava přednesly svým kolegům 21 přednášek, které měly velký ohlas mezi zúčastněnými. 

Oční klinika DuoVize byla vyhlášena jako druhé nejlepší implantační centrum trifokálních čoček v České republice na XI. kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgii (ČSRKCH).

ČSCHRK

S velkým zájmem se setkala přednáška MUDr. Lucie Valešové, primářka Oční kliniky DuoVize v Praze. MUDr. Valešová se své přednášce upozornila na nutnost  využívání všech dostupných lékařských vyšetřovacích postupů při vstupních vyšetřeních před refrakční operací (tj. například před laserovou operací) a postupu LEGE ARTIS. Všichni přítomní v sále se shodli na správnosti a nezbytné nutnosti důkladného vyšetření s rozkapanou zornicí a v cykloplegii.

MUDr. Věra Kalandrová, oční lékař Oční kliniky DuoVize a primářka Oční kliniky NeoVize, představila nejnovější výsledky implantace nových multifokálních čoček.  V dalších přednáškách se věnovali lékaři Oční kliniky DuoVize tematům správné diagnostiky a volby léčby u pacientů, následné péči o pacienty s implantovanými nitroočními čočkami a snižování nutnosti následné dokorekce .

Velký úspěch měly také přednášky v sesterské části, kde jednoznačně patřily mezi nejlepší po stránce obsahové i formální. Naše zdravotní sestry se věnovaly tematům nitroočních čoček, efektivnosti práce sestry na pracovišti.

ČSCHRK

V rámci XI. sjezdu se konalo také zasedání předsednictva a do dozorčí rady byl nově zvolen Petr Kocian, ředitel Oční kliniky DuoVize.


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie