Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Zajímavosti o femtosekundových laserech
31.05.2013

Zajímavosti o femtosekundových laserech

Víte, že nejlepší femtosekundové lasery dnes dokáží vytvořit bod o průměru pouhých 2 mikronů? U nás na Oční klinice duoVize používáme femtosekundový laser Visumax, který  pracuje s ultrakrátkými optickými impulsy v oblasti vlnových délek 1100 nm - 1600 nm.

Název femtosekundový laser je odvozen od předpony femto, která znamená 10-15 což vyjadřuje délku jednoho pulsu femtosekundového laseru. Budoucí vývoj femtosekunových laserů očekáváme v sestrojení velmi kompaktních a univerzálních femtosekundových laserů. Oproti dnešním laserům budou tyto odolnější a jednodušší při obsluze a snad také levnější, aby se mohly stát novým standardním zařízením ve výzkumu a v praxi.

Femtosekundové lasery fungují na principu laserového paprsku, který je  zaostřen do jednoho bodu, ve kterém dojde ke koncentraci energie a tkáň rohovky se okamžitě změní na plyn (doslova vypaří). Proto je zákrok femtosekundového laseru nesrovnatelně přesnější než jiné metody.

Pokud váháte, jakou laserovou operaci podstoupit, tak volte rychlou, bezpečnou a přesnoufemtosekundovým laserem a excimerovým laseremNeoLASIK HD® nebo NeoLASIK.

Přečtěte si názory našich pacientů, kteří zákrok NeoLASIK a NeoLASIK HD již podstoupili.

 Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie