Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®
02.10.2013

Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®

Oční klinika DuoVize upgradovala svůj femtosekundový laser LenSx® pro laserové operace šedého zákalu o nové rozhraní InterFace SoftFit. Toto vylepšení přináší našim pacientům pohodlnější zákrok díky měkké kontaktní čočce umístěné mezi rohovkou oka a výstupem femtosekundového laseru LenSx®. 

InterFace SoftFit se lépe přizpůsobí tvaru rohovky, nabízí dokonalejší přísátí, čímž snižuje nitrooční tlak, čas zákroku se zkracuje o 34% a množství laserové energie se snižuje o 66%.

 


Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®Pohodlnější operace šedého zákalu díky novému rozhraní pro femtosekundový laser LenSx®

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie