Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Příběh Lindy: Dva měsíce života, kdy vidím jako rys!
05.12.2013

Příběh Lindy: Dva měsíce života, kdy vidím jako rys!

Určitě jste zaznamenali seriál článků, kdy Linda byla na operaci dioptrií v pražské Oční klinika Duovize, a my jsme vám ze zákroku přinesli reportáž. Linda je dva měsíce po operaci, zeptali jsme se jí, jaká je situace, jaké prožívá změny a jak je se zákrokem spokojená. Co nám napsala?

Vidím jako rys!

Tak tohle spojení mě vždycky míjelo, protože jako rys jsem nikdy neviděla. Teď jsem dva měsíce po oční operaci laserem a můj života bez čoček a brýlí je o poznání jednodušší. Protože hodně cestuji a prakticky pořád něco podnikám, řešení soustavného nasazování čoček bylo velkou přítěží, a to zejména na cestách do přírody, kde zrovna není vždycky skvělá hygiena. Čočky také nebyly zrovna nic moc na cestách do zahraničí, kdy jsem vždycky musela dokupovat balení jednodenních čoček a v hamace v pralese řešit jejich lovení v oku, nebo někdy raději spát v nich, aby mě v noci nepřekvapila nějaká chlupatá kamarádka s šesti nohama. Teď jsem ovšem rysa!

 

A to díky laserové operaci z pražské Oční kliniky Duovize, kterou si nemůžu vynachválit. Oči ještě po operaci trochu pracovaly, a tak jsem měla občas strach, že se něco zhoršilo. Tyto pocity se mi dostavovaly zhruba měsíc po operaci, jeden týden vše ostré, druhý týden lehký pocit, že písmenka na ceduli tam v dáli na zastávce (soustavně jsem si vychutnávala, co všechno přečtu) jsem ale přečetla lépe před týdnem. Je to ale přirozený proces, vše si sedlo a já vidím po dvou měsících od operace skvěle. Až tak, že když jsem jela s kamarádkou na Vysočinu a po cestě ji od volantu hlásila hřiby na kraji lesa a že určitě musíme vyrazit, dostala záchvat smíchu a nechápala, „co to tam se mnou na té klinice udělali“.

 

„Jsem šťastná, že jsem se k tomuto kroku odhodlala, a to nejen kvůli maximálnímu pohodlí, které je nejdůležitější, ale i proto, že ušetřím hodně peněz. Když jsem si sečetla náklady za ta léta, co jsem nosila čočky a brýle, je to moje jedna z nejlepších investic života!“

― Linda

Linda na vstupním vyšetření

 

A když mě tak sledují moje očočkované a obrýlené kamarádky, myslím, že jsem velkou inspirací pro řadu z nich, zejména když se na společných akcích setkáme večer v koupelně a já jako jedna z mála nehlásím svoje místečko pro pouzdro na čočky, abychom se v tom ráno vyznaly. C`est la vie .

 http://zena-in.cz/clanek/pribeh-lindy-dva-mesice-zivota-kdy-vidim-jako-rys/kategorie/oci

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie