Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví
03.02.2014

DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví

Reportáž s tématem Operace na splátky odvysílala Česká televize v hlavních Událostech. To že jsou operace na splátky tredem zdravotnictví a u pacientů stále více populárnější, potvrdil v reportáži i ředitel naší kliniky Petr Kocian. 

"Naše klinika poskytuje laserové operace na splátky, resp. všechny typy operací, při kterých odstraňujeme závislost na brýlích či kontaktních čočkách a pak jsou to speciální implantáty při operaci šedého zákalu", uvedl Petr Kocian, ředitel kliniky.

Reportáž nalezente na zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/214411000100202/obsah/306150-operace-na-splatky/

 

 

DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví DuoVize v hlavních zprávách České televize: Operace na splátky - nový trend zdravotnictví

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie