Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Mobilní oční klinika DuoVize na šumavském Špičáku
19.02.2014

Mobilní oční klinika DuoVize na šumavském Špičáku

Na šumavském Špičáku se o víkendu počasí parádně vydařilo. Sluníčko svítilo a zájemců bylo požehnaně. Možnost měření zraku, konzultace nebo focení u tématické stěny s veselými rekvizitami se všem líbilo. 

V sobotu 23. 2. 2014 se na vás těšíme na Božím Daru. 

Mobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském ŠpičákuMobilní oční klinika DuoVize na šumavském Špičáku

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie