Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Lyžování v brýlích ani čočkách není IN
17.03.2014

Lyžování v brýlích ani čočkách není IN

Naše pacientka, Kateřina Sochová, je redaktorkou časpisu o lyžování SNOW. Věnuje se samozřejmě lyžování, ale i jiným sportům. "Operaci očí chci podstoupit zejména kvůli sportování a cestování a celkově pohodlnějšímu způsobu života bez nutnosti starat se o kontaktní čočky," svěřila se Kateřina během předoperačního vyšetření. 

V současné době je Kateřina na mateřské dovolé se dvěma dětmi. "Doma jsem vůbec nemohla nosit brýle, protože mi děti často sahají na obličej a obroučky by to prostě nevydržely. Proto jsem prakticky pořád nosila kontaktní čočky," vysvětluje pacientka. A hned dodává další důvod, proč se rozhodla pro laserovou operaci: "S dětmi chodím často plavat. Když se potápíme pod hladinu, musím je pod vodou kontrolovat. A s otevřenýma očima jsem vždycky měla strach, že mi čočky vyplavou."   

Dnes Kateřina podstoupila zákrok NeoLASIK HD® a už si zvyká na nový HD zrak: "Jsem moc ráda, že jsem se pro operaci rozhodla. Život bez brýlí a čoček je ještě lepší, než jsem očekávala!"

Blahopřejeme ke skvělému rozhodnutí!

 

Lyžování v brýlích ani čočkách není INLyžování v brýlích ani čočkách není INLyžování v brýlích ani čočkách není INLyžování v brýlích ani čočkách není IN

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie