Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Závodnice ve ski crossu podstoupila NeoLASIK HD®
24.03.2014

Závodnice ve ski crossu podstoupila NeoLASIK HD®

Tereza Pelikánová sice vystudovala farmacii, práci v lékarně však zatím odkládá. Veškerý čas raději tráví na horách, kde testuje nové modely lyží, závodí ve ski crossu nebo působí jako lyžařská instruktorka. V létě pro změnu surfuje. 

"Nedávno jsem si koupila nové brýle, které ráda používám jako módní doplněk. Sportovat se v nich ale nedá. Proto jsem musela volit kontaktní čočky. Mám ale hodně citlivé oči, takže jsem čočky nemohla nosit moc často," popisuje svoji situaci Tereza.

"Jednou mě na lyžích srazil jiný lyžař a při pádu mi vypadla kontaktní čočka. I při surfování se mi čočky párkrát ztratily," dodává pacientka.

Laserová operace tedy byla jasnou volbou. Tereza se ji rozhodla podstoupit na Oční klinice DuoVize. Po podrobném vstupním vyšetření jí MUDr. Gabriela Pilková doporučila zákrok NeoLASIK HD® s doživotní zárukou.

Před zákrokem se Tereza vůbec nebála: "Právě naopak, hrozně se těším, až uvidím bez brýlí!" Zákrok na operačním sále trval přibližně 20 minut a Tereza už si může začít zvykat na nový HD zrak.

Blahopřejeme!


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie