Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Český hokejista Tomáš Duba po NeoLASIKu HD®: „Laserový zákrok byl prakticky lehčí než zápas finále Play off.“
22.04.2014

Český hokejista Tomáš Duba po NeoLASIKu HD®: „Laserový zákrok byl prakticky lehčí než zápas finále Play off.“

„V posledních měsících jsem měl problémy ostře vidět puk, prostě to nebylo to ono. :) Kontaktní čočky jsem nikdy neměl a ani jsem je nechtěl. Při zápasu se dost potím a také mi vadila ta představa dávat si něco do oka.  Ptal jsem se spoluhráčů, kteří operaci podstoupili, jak zákrok probíhá. Musím říct, že mne moc nepotěšili, spíše vystrašili. Ale odradit jsem se nenechal,“ vzpomíná talentovaný gólman a český reprezentant Tomáš Duba, který předvádí vynikající výkony u našich západních sousedů (Krefeld Pinguine, Německo).

„Skončila nám sezona a dostali jsme 1 měsíc volna. Rozhodl jsem se navštívit rodiče a při té příležitosti si odskočil odstranit dioptrie, které mám. Při odjezdu jsem trenérovi doslova řekl „See you!“ myslel jsem to vážně, směje se Tomáš.

„Upřímně se přiznám, bál jsem se. Zákrok ale trval jen chvíli a musím říct, že nyní jsem jeden den po operaci a vše už vidím krásněji.  

Tomáš Duba, gólman


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie