Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Český zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEX
12.06.2014

Český zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEX

Český zpěvák, kytarista, skladatel a malíř Martin Maxa se rozhodl podstoupit operaci presbyopie metodou PRELEX. "Zhoršilo se mi vidění na blízko, což mi dost vadí při malování, jemuž jsem se začal po několikaleté pauze znovu věnovat. Maluju olejem na plátno, styl hyperrealismus a při tom potřebuju opravdu dobře vidět na detaily. A ta moje vada, která se jmenuje presbyopie, mi tohle znemožňuje," popisuje zpěvák své obtíže. Do oka byla implantována trifokální čočka od společnosti Zeiss, která umožňuje vidění na dálku, střed i blízko bez brýlí. 

Martin Maxa"Na oční klinice Duovize mi doporučili zákrok, při jehož výkonu není potřeba laseru. Spočívá ve výměně původní lidské čočky za umělou. V mém případě byla použita trifokální nitrooční čočka od společnosti Zeiss pro vidění na dálku, střed i blízko bez brýlí. Ta má plně a trvale nahrazovat právě moji vlastní čočku, s níž jsem ale prožil 53 let, takže když mi ji mikrochirurg MUDr. Lubomír Továrek odříznul, přepadla mě trochu nostalgie," žertuje Martin.

 "Jistá výrazná zlepšení jsem zaznamenal, nicméně na finální výsledek je prý třeba ještě počkat několik týdnů, než si na novou čočku zvykne mozek a začne s ní plně spolupracovat. Samotný zákrok byl bezbolestný a ani po něm jsem neměl žádné potíže, hned další den jsem šel dokonce na párty," popisuje zpěvák.

 

 

 

 

 

 


Kdo je Martin Maxa:

Absolvoval Fakultu tělovýchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. Po dokončení studií pracoval krátce jako učitel tělocviku. Jeho koníčkem je mimo hudby malování, ve kterém se se svými obrazy  prosadil ještě dříve než ve sféře populární hudby. Největších úspěchů dosáhl hlavně ve Spolkové republice Německo.

S hudbou začal jako písničkář s kytarou. Objížděl porty, kterých se účastnil nejen jako divák, ale později i jako účinkující. Založil skupinu Náhodná sešlost, která jej doprovází dodnes. Po dvaceti letech hraní sólově a se skupinou a několika marných pokusech se uchytit ve stojatých vodách našeho hudebního průmyslu dostal nabídku a možnost nahrát a vydat svoje album.

Martin Maxa doposud vydal čtyři řadová alba a jedno album BEST OF.  Jeho debutem byla deska "C'est la vie" z roku 2000, zatím posledním počinem je nově vydané CD: MARTIN MAXA - SÁM SEBOU ( 2012 ). Je držitelem ocenění "Skokan roku" v anketě Zlatý Slavík za rok 2000, v roce 2001 se ve stejné anketě umístil na 3.místě v kategorii "Zpěvák roku".

Český zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEXČeský zpěvák,kytarista a skladatel Martin Maxa po implantaci trifokální čočky metodou PRELEX

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie