Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

DUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objeví
06.08.2014

DUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objeví

Jmenují se Neo a Vize. Přiletěli z planety Bezdioptron, aby dali pozemšťanům dokonalý zrak. :) Laseroví hrdinové DuoVize si během srpna a září 2014 připravili množství překvapení a zábavy.

 

Kdo jsou Neo a Vize?

Obyvatelé planety s netradičním tvarem připomínající lidské oko. Experti na vesmír a galaxie ji nazvali Bezdioptron. Její obyvatelé jsou podobní člověku. Planeta je známá unikátní bezdioptronovou armádou. Její příslušníci monitorují v okolních galaxiích a na jiných planetách. Když se náhle objeví místo ve vesmíru, kde tamějším obyvatelům komplikují život dioptrie, vláda Bezdioptronu je vyšle na misi. Jejím cílem je zbavit obyvatele dioptrií, dát jim nový HD zrak a tím alespoň trochu absolutní dokonalosti, kterou oplývá Bezdioptron.  Na planetu Zemi se rozhodli vyslat Nea a Vizi.

 LASER HEROES

Kde můžete Laserové hrdiny potkat?

Všude tam, kde je koncentrace pozemšťanů s dioptriemi nejvyšší. :) 
Ve spolupráci s NASA vás budeme průběžně informovat.

 

Co pro vás Neo a Vize připravili?

LASER HEROES HLÍDKY

Najděte Nea a Vizi a vyžádejte si od nich BEZDIOPTRON PASSPORT. Tento průkaz slouží jako sleva na laserovou operaci a také jako poukázka na originální vesmírné dárky. Mají také BEZDIOPTRONOVOU ZÁKLADNU, kde se vyfoťte s vesmírnou výstrojí a hrajte o originální trička, odznáčky a další dárky.

 BEZDIOPTRON PASSPORT

Odletí jednou zpět na Bezdioptron?

Neo a Vize si planetu Zemi a její obyvatelé zamilovali natolik, že se zpět na Bezdioptron nechystají.

Mějte oči na stopkách … Nikdy nevíte, kde se objeví! :)

Bláznivé fotografie si můžete stáhnout na www.laserheroes. eu. Svým hlasem můžete soutěžit o zajímavé ceny. Stačí kliknout na fotku a dát jí svůj hlas. Hrajeme o laserové operace a jiné atraktivní ceny.

LASER HEROES

 

 CELÝ PŘÍBĚH NEA A VIZE NALEZENTE NA WWW.LASERHEROES.EU

 

 

 

DUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objevíDUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objevíDUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objevíDUOVIZE vám představuje svoje hrdiny: LASER HEROES... Nikdy nevíte, kde se objeví

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie