Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Tisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientů
09.09.2014

Tisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientů

Praha, 8. 9. 2014

Světově uznávaná metoda zaznamenala úspěch i v Česku. Převratná operace šedého zákalu pomocí laseru je značným přínosem v oční medicíně. Účinnou léčbu už úspěšně podstoupilo 1007 pacientů z České i Slovenské republiky. 

Díky nejmodernějšímu femtosekundovému laseru LenSx®, který vlastní pražská Oční klinika DuoVize a sesterská Očná klinika NeoVízia Bratislava, se během operace nemusí používat ostré nástroje. Pacientům tak přináší pohodlí, přesnost a šetrnost. Celá laserová operace šedého zákalu je navíc přísně individualizovaná. Chirurg nastavuje všechny parametry operace přesně na míru každému pacientovi. Samotný laserový zákrok pak trvá jen 40 – 50 sekund.

 

Na laseru LenSx bylo v celém světě odoperováno již 250 000 očí. Celkem je nainstalováno 650 laserů v 65 zemích světa, vše obsluhuje více než 2800 vytrénovaných očních chirurgů. 

 

Výzkumy prokázaly, že laser je desetkrát přesnější než člověk

„Již léta se pacienti ptají, zda se operuje šedý zákal laserem. Nyní jim konečně můžeme odpovídat: ano,“ říká mikrochirurg oční kliniky Duovize MUDr. Lubomír Továrek. První operace v České republice pomocí laseru LenSx se na pražské klinice uskutečnila v dubnu 2012. Od té doby již touto metodou prošlo společně se sesterskou klinikou v Bratislavě přes tisíc spokojených pacientů.

 

Laserová operace šedého zákalu (katarakty) je nejmodernější metoda odstranění šedého zákalu. Je vhodná pro každého, koho trápí toto onemocnění a komu záleží na kvalitě jeho vidění. „Při laserové operaci katarakty se nepoužívá žádný skalpel. Ten je nahrazen precizním laserovým paprskem řízeným počítačem a kontrolovaným chirurgem. Tím metoda vylučuje chyby způsobené manuálním vytvářením řezů pomocí skalpelu, nůžek a jehel,“ doplňuje Továrek.

 

 

Více informací naleznete na: www.operacesedehozakalulaserem.cz,

Tisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientůTisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientůTisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientůTisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientůTisková zpráva: Odstranění šedého zákalu bez skalpelu má za sebou už tisícovka pacientů

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie