Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Redaktor freestylového portálu freeride.cz Michal Tomeš po NeoLASIKU HD®: „Už se těším, až se tuto zimu projedu na snowboardu.“
05.10.2014

Redaktor freestylového portálu freeride.cz  Michal Tomeš po NeoLASIKU HD®: „Už se těším, až se tuto zimu projedu na snowboardu.“

„Nyní mě čeká výměna řidičáku. Fotka, kterou tam budu mít je ještě s brýlemi. Těším se, až mě zastaví policie a zeptá se, kdepak mám brýle. Jsem ale připraven, doklad od doktora mám stále u sebe :),“ prozrazuje Michal s úsměvem.

Michal nosí brýle od základní školy. Jak říká, člověk, který chce dobře vidět, zvykne si na všechno. „Jen v létě, když bylo horko, brýle mi často sklouzávaly z nosu a to nebylo úplně příjemné,“ konstatuje Michal. Jednodenní kontaktní čočky používal pouze na sport, především při snowboardingu. „Při velmi rychlé jízdě se mi stalo, že mi jedna čočka z oka vypadla. Neznám moc lidí, kterým se to stalo, ale musím říct, že se jedná o dost nepříjemný pocit.“

MICHAL TOMEŠ

O operaci uvažoval Michal už delší dobu. Dokonce mu ji chtěla maminka společně s bratrem darovat. Hlavním důvodem, proč se rozhodl podstoupit laserovou operaci NeoLASIK HD® u nás na klinice byla, že chtěl opět normálně a svobodně vidět. Jak Michal doplňuje: a také ulehčit peněžence, protože ničení a ztráty drahých brýlí už byly neúnosné, a tímto rozhodnutím tuto věc navždy ukončil.

„Před operací jsem seděl v čekárně a přede mnou byla slečna, která dávala dost najevo, jak moc se bojí. V mé hlavě se ale nic takového nedělo. Můj kamarád šel na operaci očí před 18 lety a pořád vidí parádně. Vím, že se od té doby změnilo strašně moc věcí k lepšímu, tak jsem neměl ani minutu obavy z toho, že by se operace nepovedla.

Samotná operace byla překvapivě rychlá, hodně mě to překvapilo a ještě víc pak to, že pár hodin po operaci člověk normálně funguje jako by se nic nestalo. Na sále k tomu byl vynikající team. Paní primářka Lucie Valešová mě dopředu seznámila s celým průběhem operace. Při operaci jsem byl hodný pacient a dělal přesně to, co mi bylo řečeno. Dokonce i to, že už mám mlčet, a že operace už opravdu začíná :D.“

NeoLASIK  HD

Po návratu z kliniky, po třech hodinách spánku a odpočinku Michal zapnul počítač. „Osobně mě opravdu hodně překvapilo, že jsem mohl normálně fungovat“, konstatuje Michal.

Dnes rozdíl vidí především mé okolí. Pomalu si zvyká na mé nové já. Já si zvykl okamžitě. Už se těším, až se tuto zimu projedu na snowboardu.


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie