Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Česko-slovenský interní seminář Hyclinky: Naše síla je v profesionálním česko – slovenském týmu
06.10.2014

Česko-slovenský  interní seminář Hyclinky: Naše síla je v profesionálním česko – slovenském týmu

Třicet lékař a optometristů z našich klinik DuoVize Praha OCP Praha, NeoVize Brno  a NeoVízia Bratislava se střetli minulý pátek na interním semináři Hyclinky (3. 10. 2014, Brno). Přednášky a diskuse dosáhly vysoké úrovně mezinárodních kongresů. Výměna zkušeností s nejnovějšími světovými operačními postupy dodala motivaci všem našim odborníkům.  100% pacientů by doporučilo NeoSMILE 3D®  svým přátelům

Během celého pátku 3. 10. 2014 diskutovali lékaři ze sesterských pracovišť o nejnovějších operačních metodách, které využíváme na našich klinikách. Zazněly přednášky o metodách Raindrop (rohovkový implantát ve tvaru „dešťové kapky“ odstraňuje brýle na čtení) a NeoSMILE 3D® (nejmodernější metoda pro odstranění dioptrií, při které je už potřebný jen šetrný femtosekundový laser). Na Hyclinkách měl svoji premiéru i československý výzkum spokojenosti pacientů po zákroku NeoSMILE 3D®

Z výsledků našich česko-slovenských klinik vyplynulo, že 100% dotázaných pacientů by operaci doporučilo svým známým, přátelům i rodině.

Novinky v oční chirurgii: „dešťová kapka“ a Verion

Velkou diskusi na akci, která nese název našeho spoluzakladatele a lékařského ředitele in memoriam, † MUDr. Josefa Hycla, CSc., vyvolaly přenášky na téma inovace nitroočních zákroků. Lékaři přednášeli a diskutovali na téma přínosu femtosekundového laseru LenSx a navigačního systému Verion při nitroočních operacích. Právě pomocí nové technologie na diagnostiku a řešení astigmatismu dokážeme nerovnoměrné zakřivení rohovky korigovat s dokonalou přesností.  Navigační systém při prvním kroku s dokonalou přesností zobrazí a odměří oční chybu včetně astigmatismu. Následně vypočítá ideální korekci oční vady pomocí nitrooční čočky. Na operačním sále projektuje přímo na oko pacienta navigační linie, pomocí kterých chirurg umístí implantovanou čočku do oka s absolutní přesností. Verion je propojený s femtosekundovým laserem, který používáme při operacích šedého zákalu. Díky tomu dokážeme i lidem ve vysokém věku odstranit během jediného zákroku šedý zákal, všechny typy dioptrií i jakýkoliv typ astigmatismu.

Hyclinky

Na téma Keratokonus si odborníci z Prahy, Brna a Bratislavy vyměnili zkušenosti s nejnovějšími chirurgickými metodami v léčbě degenerativního onemocnění rohovky.

Praha – Brno – Bratislava na světové úrovni

Kongres Hyclinky přinesl i zajímavé poznatky z nedávného prestižního evropského XXXII. Kongresu Evropské kataraktové a refrakční chirurgie (ESCRS), v Londýně, na kterém přednášeli i naši lékaři.

„Jsme hrdí na to, že naše pracoviště používají stejné metody jako nejprestižnější světové kliniky. Metody NeoSMILE 3D®, Raindrop, operace šedého zákalu femtosekundovým laserem, diagnostikou astigmatismu systémem Verion a implantací Keraringu při degenerativním onemocnění rohovky jsme se zařadili k top evropským očním klinikám. Pravidelné výměny informací, každodenní spolupráce a konzultace našich kolegů z Prahy, Brna a Bratislavy dává naší práci nejvyšší odbornost,“ prozradila primářka DuoVize MUDr. Lucie Valešová. 

Hyclinky

Na závěr celého dne, jako třešnička na dortu, proběhla oslava narozenin naší paní doktorky Jany Mikšovské. Ze srdce jí celý tým Oční kliniky DuoVize, NeoVize, NeoVízie a OCP přeje všechno nejlepší. :)

Hyclinky

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie