Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Náš tým na kongresu ASCRS v San Diegu
21.04.2015

Náš tým na kongresu ASCRS v San Diegu

Tým našich odborníků se v těchto dnech účastní výročního sympózia ASCRS (American Society of cataract and refractive Surgery) v San Diegu.

Na sjezdu Americké společnosti pro kataraktovou a refrakční chirurgii naši lékaři sbírají zkušenosti s nejnovějšími metodami a současně přenášejí o svých vlastních zkušenostech s inovativními postupy. 

Přednáška MUDr. Miriam Záhorcové z bratislavské kliniky NeoVízia o unikátní metodě Raindrop se setkala s velkým zájmem posluchačů. V rámci diskuze odpovídala paní doktorka množství dotazů.

Podle statistik provedených zákroků je MUDr. Záhorcová očním chirurgem s druhým nejvyšším počtem provedených implantací Raindrop v Evropě. Síť našich klinik (DuoVize Praha, NeoVize Brno a NeoVízia Bratislava) implantovala nejvíce Raindrop v Evropě. Práce a výsledky našich klinik jsou velmi pozitivně hodnoceny jak ze strany výrobce Raindrop, tak i ze strany dalších lékařů, kteří ve světě implantace provádějí. Úspěch našich očních chirurgů dokládá i řada spokojených pacientů po implantaci Raindrop.

Metoda Raindrop představuje šetrnou možnost léčby presbyopie, neboli vetchozrakosti. Vložením drobného implantátu do rohovky nedominantního oka dojde ke korekci vidění na blízkou vzdálenost. Jde o ideální řešení pro všechny, které začaly po čtyřicítce trápit brýle na čtení.

Náš tým na kongresu ASCRS v San DieguNáš tým na kongresu ASCRS v San DieguNáš tým na kongresu ASCRS v San Diegu

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie