Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Fotosoutěž VYFOŤ BREJLOUNA
16.07.2015

Fotosoutěž VYFOŤ BREJLOUNA

V DuoVizi zbožňujeme ten pocit, když si můžeme zahrát plážový volejbal, skočit šipku do bazénu, vzbudit se uprostřed noci pod hvězdami a všechno vidět pěkně ostře, aniž by nás na nose tlačila brýlová obroučka. Víme, jaké nepohodlné i tragikomické situace dokáží dioptrické brýle připravit. Hlavně v létě.... 

Podělte se s námi o "brýlaté" momentky ze svého života a vyhrajte super ceny.
Každý, kdo nám pošle fotografii zachycující situaci, ve které mu lezou brýle pořádně na nervy, získává slevu na laserovou operaci očí. A navíc: bude-li fotka originální, můžete vyhrát i Sony Playstation 4 nebo iPad mini!

 

Jaké fotky můžete posílat?

Všechny, ze kterých bude každému okamžitě jasné, jak moc Vám brýle komplikují život.
Těšíme se na kvalitní, originální a vtipné fotky ;-) 

 

Čím Vás odměníme?

Každý, kdo nám pošle fotku, získá slevu na laserovou operaci očí:

Slevy za fotografie je navíc možné sčítat s aktuálními ceníkovými slevami na laserové operace (ne však ale s dalšími slevami).

 

Originální fotografie dále soutěží o věcné ceny:

Povedené fotografie vložíme na facebookový profil kliniky, kde budou sbírat "To se mi líbí" (Like). Autoři deseti fotek s nejvyšším počtem Like vyhrávají:

1. cena: Sony PlayStation 4 nebo iPad mini nebo 50% sleva na laserovou operaci očí.   

2. až 5. cena: Balíček: poukaz na podrobné předoperační oční vyšetření na Oční klinice DuoVize Praha či NeoVize Brno, poukaz na nákup v oční optice OptoVize v hodnotě 500,-Kč, originální tričko s komiksovým motivem Laser Heroes.

6. až 10. cena: Balíček: poukaz na podrobné předoperační oční vyšetření na Oční klinice DuoVize Praha či NeoVize Brno, originální tričko s komiksovým motivem Laser Heroes, přívěšek na klíče.

 Fotosoutěž Duovize

Jak postupovat?

 1. Vyfoťte sebe nebo někoho blízkého (kdo bude s focením souhlasit) v situaci, kdy Vám brýle skutečně překážejí. Z fotky musí být na první pohled zřejmé, že vyfocené osobě brýle maximálně komplikují život. 
  Náš tip: Fotografie musí být vtipná, veselá nebo odstrašující či jinak originální. Pořadatel soutěže má totiž právo vybrat do soutěže o věcné ceny pouze zajímavé fotografie.

 2. Pozorně si pročtěte Všeobecné podmínky soutěže.  

 3. Pošlete jednu či více fotografií na emailovou adresu soutez@duovize.cz nebo do soukromé zprávy na facebookovém profilu kliniky.

 4. Emailem nebo do soukromé zprávy na Facebooku Vám zašleme voucher na slevu na laserovou operaci očí. Sleva je určena pouze Vám a je nepřenosná. Pokud víte o někom, komu by se sleva také hodila, může se rovněž zúčastnit naší fotosoutěže :-)
  Náš tip: Pokud chcete zaslat více fotografií, můžete vyfotit vícekrát stejnou osobu, ale vždy v úplně odlišné situaci. Podobné fotografie ze soutěže automaticky vyřadíme (vybereme jen jednu z nich) a slevu Vám dáme pouze za jednu fotku.

 5. Sledujte, jak se Vaší fotografii daří na facebookovém profilu kliniky a udělejte všechno pro to, aby získala na našem facebookovém profilu co nejvíce Like. Klidně oslovte všechny své přátelé a pošlete je na náš facebookový profil, ať dají Vaší fotce hlas.

 6. Všechno je potřeba zvládnout 31. srpna 2015 včetně, kdy naše soutěž končí.

 7. Zapište si do diáře datum 1. září 2015, kdy vyhlásíme výsledky soutěže o věcné ceny - na těchto webových stránkách a na facebookovém profilu kliniky.

 

Těšíme se na Vaše fotografie ;-)

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie