Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

V těchto dnech se Náš tým z DuoVize aktivně účastní sjezdu České oftalmologické společnosti v Hradci Králové
18.09.2015

V těchto dnech se Náš tým z DuoVize aktivně účastní sjezdu České oftalmologické společnosti v Hradci Králové

Zástupci Oční kliniky DuoVize, Oční kliniky NeoVize a Očnej kliniky Bratislava se účastní již XXIII. Výročního sjezdu oftalmologické společnosti v Hradci Králové a to ve dnech 17. - 19. září 2015.

Do Hradce Králové přijeli Naši lékaři a zdravotní sestry načerpat nejen informace o nových metodách a postupech, ale také sami budou prezentovat celkem deset přednášek.

Již ve čtvrtek 17. září se MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. podělila o své zkušenosti s léčbou keratokonu pomocí implantace rohovkových prstenců keraring u čtrnáctiletého pacienta.

V sobotu 19. září se budou oční chirurgové z kliniky NeoVize věnovat a přednášet o svých zkušenostech s rohovkovým implantátem Raindrop, který byl vyvinut pro léčbu vetchozrakosti (presbyopie) a který u pacientů po čtyřicítce zlepšuje vidění na blízko.    

Následovat bude prezentace našich lékařů o implantaci multifokálních nitroočních čoček u pacientů, kteří již dříve podstoupili oční operaci.

V sesterské sekci představí naše zdravotní sestřičky svoji práci při implantaci keraringů a také rozdíly mezi jednotlivými laserovými operačními metodami.  

V těchto dnech se Náš tým z DuoVize aktivně účastní sjezdu České oftalmologické společnosti v Hradci KrálovéV těchto dnech se Náš tým z DuoVize aktivně účastní sjezdu České oftalmologické společnosti v Hradci Králové

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie