Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Pacient Peter po zákroku PRELEX: "Operace mi změnila život."
22.01.2016

Pacient Peter po zákroku PRELEX:

Peter Roland přijel do DuoVize až ze Švýcarska. Trápila ho presbyopie, neboli neschopnost zaostřit na čtecí vzdálenost. Syndromu "krátkých rukou" ho zbavila operace PRELEX.

"Po operaci se kvalita mého života několikanásobně zvýšila. Ze svého nového zraku jsem opravdu nadšený, " říká měsíc po zákroku. 

Peter v DuoVizi nejprve podstoupil podrobné předoperační vyšetření. "Nejvíce se mi líbila ochota personálu. Veškerá měření i výsledky mi dopodrobna vysvětlili. Na klinice navíc byla moc příjemná atmosféra, takže jsem během vyšetření ani při operaci nepociťoval žádný stres," popisuje pacient.

Na základě výsledků vyšetření mu MUDr. Eva Jerhotová doporučila zákrok PRELEX, tedy výměnu nitrooční čočky. Protože měl Peter dioptrie nejen na blízko, ale také do dálky, rozhodl se pro implantaci trifokální nitrooční čočky, která koriguje vidění na čtení, na střední vzdálenost i do dálky.  

"Operace byla rychlá a bezbolestná. Ještě ten samý den večer jsem se vydal na prohlídku Prahy," usmívá se Peter. Druhý den přišel do DuoVize na pooperační kontrolu. "Příjemně mě překvapilo, kolik jsem toho dokázal s operovaným okem přečíst. Byl to obrovský rozdíl oproti tomu, co jsem přečetl před zákrokem," říká.

Operace druhého oka ho čekala s odstupem dvou dnů a měla stejně snadný průběh. "Jen jsem byl o něco klidnější, protože jsem už věděl, co mě čeká," prozrazuje Peter a dodává: "Z kliniky jsem odcházel velmi příjemně naladěn, jako bych ani nebyl na operaci."

Několik týdnů po návratu domů do Švýcarska nám Peter napsal email s milým hodnocením. "Oceňuji zejména vstřícnost a ochotu lékařů i dalšího odborného personálu. Péče v DuoVizi je na vysoké úrovni a Švýcarsko má hodně co dohánět," napsal Peter. 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie