Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Pacientka Miloslava: "Díky Vám zase vidím!"
27.01.2016

Pacientka Miloslava:

Hodnocení od naší pacientky, paní Miloslavy Michovské, která v DuoVizi podstoupila operaci šedého zákalu pomocí femtosekundového laseru LenSx

 

Dobrý den,

na oční kliniku Duovize Praha jsem, byla odeslána svojí oční lékařkou z důvodu operace šedého zákalu na obou očích. Operace proběhla v listopadu a prosinci lonského roku.

Při vstupu mě přivítala velice milá slečna v recepci a příjemné prostředí. Vstupní vyšetření, které má trvat 3 hodiny mi docela zarazilo, jelikož jsem si říkala, co tam budu celou dobu dělat. Převzala mne do péče milá sestřička Petra Kopernická, která mne provázela celým předoperačním vyšetřením, kdy jedno vyšetření navazovalo na druhé. Jelikož bylo potřeba udělat nějaké dovyšetření, zjistila jsem, že v tomto milém prostředí, kde to vůbec nepůsobí dojmem zdravotnického zařízení, uběhly čtyři hodiny, ve velmi příjemné atmosféře.

Dále následoval přechod na operační sál, kde byla další velmi milá sestřička Lenka,v jejíž péči jsem absolvovala přípravu na operaci samotnou, na kterou mne převzaly zlaté ruce pana doktora Továrka a jeho týmu na operačním sále.

A bylo po operaci, která byla bezbolestná a proběhla v naprostém klidu a pohodě.

O Vaší klinice všude vyprávím s nadšením a s úctou k Vám všem. Jste příkladem pro ostatní zdravotnická zařízení, že při dobré organizaci a kladném přístupu celého týmu může být i operace příjemným zážitkem.

Jelikož nejsem z Prahy, večer, při návratu domů, jsem měla pocit z příjemného výletu do Prahy.

Pro Vaši kliniku mám jen samá slova díků a díky Vám zase vidím!

Přeji Vám všem mnoho zdraví a samé spokojené pacienty.

M.Michovská 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie