Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Soutěž: Zahoď brýle a žij naplno!
15.07.2016

Soutěž: Zahoď brýle a žij naplno!

"Miluju přírodu a jógu. Někdy mě to během procházky popadne a prostě se musím protáhnout. Nechci riskovat, že mi brýle spadnou z nosu, a já je budu muset sbírat z bahna nebo hledat v trávě. To je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla podstoupit laserovou operaci očí," vysvětluje herečka Bára Mottlová.

V DuoVizi si nechala odstranit dioptrie laserovou operací metodou NeoSMILE 3D. Nyní jí už brýle nepřekáží i v řadě dalších činností.  

Zažíváte podobné situace anebo úplně jiné, kdy vám brýle vadí? Podělte se o ně s ostatními a vyhrajte až 50% slevu na laserovou operaci!

 

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám do soutěže Zahoď brýle a žij naplno! krátký popis dané situace nebo aktivity (text v rozsahu 400 až 1000 znaků), při které vás brýle omezují, nebo kterou kvůli brýlím nemůžete vůbec vykonávat. A připojte fotografii s aktivitou nebo situací.

Své příspěvky do soutěže můžete posílat e-mailem na adresu soutez@duovize.cz nebo prostřednictvím soukromé zprávy na facebookový profil oční kliniky DuoVize.

 

Jaké odměny rozdáme?

KAŽDÝ soutěžící dostane slevu na laserovou operaci očí:

 

Slevy za zaslání fotografií je navíc možné sčítat s aktuálními ceníkovými slevami na laserové operace (ne však již s dalšími slevami).

 

Originální příspěvky dále soutěží o věcné výhry:

Vydařené příspěvky uveřejníme na facebookovém profilu Oční kliniky DuoVize, kde budou sbírat "To se mi líbí" (Like). Autory 3 fotografií s nejvyšším počtem Like oceníme:

1. místo: 30% sleva na laserovou operaci očí  
2. a 3. místo:
 
poukaz na vyšetření před laserovou operací v hodnotě 1.000 Kč


A tím to nekončí. Soutěžní příspěvky bude hodnotit také interní komise DuoVize, ta vybere další výherce báječných cen:

1. místo: 50% sleva na laserovou operaci očí   
2. místo:
 30% sleva na laserovou operaci očí   
3. místo: poukaz na vyšetření před laserovou operací v hodnotě 1.000 Kč

 

Jak se zapojit?

 1. Popište pár slovy situaci nebo aktivitu, kterou chcete dělat bez brýlí (text v rozsahu 400 až 1000 znaků). Vyfoťte se.  
  Náš tip: Snažte se, aby příspěvek působil vtipně, vesele nebo jinak originálně. Pořadatel soutěže má totiž právo zveřejnit a vybrat do soutěže o věcné ceny pouze zajímavé příspěvky.

 2. Pozorně si přečtěte Všeobecné podmínky soutěže.  

 3. Pošlete 1 nebo klidně i více příspěvků na email soutez@duovize.cz nebo do soukromé zprávy na facebookovém profilu Oční kliniky DuoVize.

 4. Hlídejte si e-mail a zprávy facebookového profilu. Pošleme vám voucher na slevu na laserovou operaci očí. Sleva je určena pouze zasilateli příspěvku. Pokud víte o někom, komu by se sleva na operaci také hodila, může se rovněž zapojit do naší soutěže :-)
  Náš tip: Chystáte se poslat více příspěvků? Myslete na to, ať je každý originální. Podobné příspěvky ze soutěže vyřadíme, vybereme jen jeden z nich, a slevu dostanete pouze za jeden příspěvek.

 5. Sledujte, jak se vašemu příspěvku daří na facebookovém profilu Oční kliniky DuoVize. Udělejte maximum pro získání největšího množství To se mi líbí (Like). Klidně otravujte všechny své přátelé a posílejte je na náš profil, ať dají hlas právě vašemu příspěvku. Vyplatí se to :-)

 6. Vše pošlete do 15. září 2016 včetně. V tento den naše soutěž končí! 

 7. Poznačte si do diáře datum 20. září 2016. V tento den vyhlásíme výsledky soutěže o věcné ceny. Výsledky najdete na webových stránkách DuoVize na facebookovém profilu Oční kliniky DuoVize.

 

      Už teď se těšíme na vaše originální soutěžní příspěvky ;-)


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie