Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Plastika víček ubere roky a lépe uvidíte
18.03.2018

Plastika víček ubere roky a lépe uvidíte

Máte na očních víčkách převislou kůži, která vám brání správně vidět? Pak byste měli zvážit plastiku očních víček. Tzv. blefaroplastika patří k jedné z nejžádanějších plastických operací. Nejedná se jen o estetický zákrok, ale také o operaci, která má podstatný vliv na kvalitu života.

„Plastické operace víček jsou u nás velmi frekventované. Kromě lepšího vidění si pacienti díky operaci eliminují i vznik další vrásek, přestanou totiž pro lepší vidění zvedat čelo," říká primářka Oční kliniky DuoVize MUDr. Lucie Valešová.

Díky plastice víček můžete omládnout o 5 až 15 let.

Mladší o 5 až 15 let

Po úpravě převislé kůže je dalším krokem úprava vrásek v oblasti okolí očí a mezi obočím. „Tyto vrásky řešíme nejjemnějším přístupem: injekční terapií. Celkový efekt léčby je pak skutečně překvapující, což pacienti kvitují s velkou radostí," doplňuje primářka DuoVize.

Komplexní zákrok blefaroplastiky včetně následných doladění injekčními preparáty pomůže pacientům vizuálně omládnout o 5 až 15 let.

Samotný zákrok je bezbolestný, nepříjemné mohou být pouze injekce lokální anestezie, poté již pacient nic necítí. Operace jsou vhodné pro ženy i muže.

Váháte, nevíte, máte spoustu dotazů? Objednejte se k nám na konzultaci: 777 643 020.


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie