Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kvalitní laserová operace za super cenu!
30.05.2018

Kvalitní laserová operace za super cenu!

Oční klinika DuoVize je vybavena precizním femtosekundovým laserem VisuMax, který odstraňuje dioptrie šetrně a s naprostou přesností. Během několika minut Vás bezpečně zbavíme krátkozrakosti, dalekozrakosti i astigmatismu.

Operaci tímto laserem nyní můžete v DuoVizi podstoupit za super cenu: 12.500 Kč!

 

Proč zvolit DuoVizi?

  1. Zákroku na naší klinice vždy předchází podrobné předoperační vyšetření. Toto tříhodinové vyšetření zahrnuje mimo jiné i rozkapání očí, což lékařům umožní odhalit i případné skryté oční vady, které by mohly mít vliv na výsledek operace. Bez komplexního vyšetření není možné oči operovat.

  2. Není femtolaser jako femtolaser: femtosekundový laser VisuMax je naprostou špičkou mezi lasery. Při zákroku femtoLASIK (NeoLASIK HD) vytváří na povrchu rohovky speciální lamelu (flap) s bezpečnostním zámkem, který předchází jakémukoli možnému pohybu lamely. 

  3. V DuoVizi provádíme tisíce očních operací ročně. Naši oční chirurgové jsou velmi zkušení.
    99% procent našich pacientů by zákrok na naší klinice doporučilo svým blízkým a známým.

  4. Dodržujeme německý standard: nikdy neprovádíme operaci ve stejný den jako vyšetření. Našim pacientům dáváme dostatek času na rozmyšlení i případné dotazy, které často přicházejí až několik hodin či dní po vyšetření.

  5. Nejste pro nás jen číslo. Náš personál se Vám bude plně věnovat. Zodpovíme veškeré Vaše otázky, vybereme Vám operační metodu přímo na míru. Naši pacienti nás zajímají i po operaci - v ceně našich zákroků je zahrnuta také pooperační péče.

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie