Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Foťte, co pro vás znamená dobře vidět
21.06.2017

Foťte, co pro vás znamená dobře vidět

Podělte se s námi o momentky ze svého života: vyjádřete fotografií, co pro vás znamená: vidět lépe. Jaký má pro vás význam lepší vidění? Jakou podstatnou roli to hraje ve vašem životě? Vzpomeňte si na situace a vyjádřete je snímkem. Vítěz získá 50% slevu na laserovou operaci dioptrií na klinikách DuoVize Praha či NeoVize Brno.

 

Jak se zúčastnit?

Soutěž probíhá od 20.6.2017 do 4.7.2017 na Instagramu @neovize a @duovize. Vaším úkolem je vyfotit, co pro vás znamená vidět lépe. Fotografii popsat a sdílet na Instagramu s označením #videtlepe, @neovize, @duovize a @cilichili.

 

Jaké jsou podmínky?

Soutěžící musí být sledující obou profilů na Instagramu @neovize a @duovize. Fotografii na téma „Foťte, co pro vás znamená dobře vidět“ nahrajte na svůj Instagramový profil. Tímto to ale nekončí! Do popisku k soutěžní fotografii uveďte všechny tyto body: krátký popis fotografie či důvod, proč právě tato fotografie znamená pro vás – soutěžícího dobré vidění; a dále přidejte: #videtlepe, @neovize, @duovize a @cilichili.

Těšíme se na vaše kvalitní, originální a vtipné fotky ;-) 

 

Čím vás odměníme?

Výhrou v soutěži je 50% sleva na laserovou korekci dioptrií.

Tak si pospěšte: soutěž trvá jen do 4.7.2017.

 

Kdo vybere vítěze?

Odborná porota. Zasedne a vybere 1 nejoriginálnější fotografii. Autor vybrané fotografie se stává vítězem a bude vyhlášen na Instagramových profilech @neovize a @duovize, a to do 14 dnů od ukončení soutěže. Vítěz má 14 dní od vyhlášení soutěže na zaslání soukromé zprávy na profil @neovize nebo @duovize s údaji o své osobě (jméno, příjmení, trvalé bydliště, rok narození). Soukromá zpráva výherce musí být odeslaná z výherního profilu na Instagramu.

 

Přečtěte si plná pravidla soutěže.

 

Sledujte naše sociální sítě a prohlídněte si galerii soutěžících:

Facebook: https://www.facebook.com/Duovize/

Instagram: https://www.instagram.com/duovize/

Facebook: https://www.facebook.com/Neovize/

Instagram: https://www.instagram.com/neovize_brno/


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie