Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

MUDr. Pulchartová přednášela na autodromu v Mostě
05.10.2017

MUDr. Pulchartová přednášela na autodromu v Mostě

Poznají sami řidiči, zda mají oční vadu? Jak se projevují různé oční vady a nemoci za volantem? Jaká je nejlepší prevence pro řidiče? Na tyto a další dotazy se ptali novináři naší lékařky MUDr. Kateřiny Pulchartové na autodromu v Mostě.

Tématem akce pro novináře byla bezpečnost silničního provozu a příprava automobilu na zimu. Akce byla rozdělena na teoretickou a praktickou část. V teoretické části se účastníci dozvěděli rady ohledně přípravy automobilu na zimu, výběru pneumatik, informacích o výsledcích různých testů a tato část obsahovala i přednášku naší lékařky na téma Rozdílnosti v řízení s oční vadou a bez ní.

Praktická část obsahovala simulaci očních vad při tzv. losím testu – tedy jak řidiči se zhoršeným zrakem vnímají situaci, kdy se musí vyhnout překážce. Další ukázky byly zaměřené na rozdíly v řízení na kluzké ploše s novými a starými pneumatikami a také na krizové brzdění s nákladem.

 MUDr. Pulchartová z DuoVize odpovídala na autodromu v Mostě na dotazy novinářů.

Jak řidiči se zhoršeným zrakem vnímají situaci, kdy se musí vyhnout překážce? To si vyzkoušeli na autodromu v Mostě.

 


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie