Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Koordinátorka DuoVize je rok po laserové operaci
12.01.2018

Koordinátorka DuoVize je rok po laserové operaci

Koordinátorka zdravotní péče v DuoVizi Tereza Burdová je rok po laserovém odstranění dioptrií. Jak jí zákrok změnil život?

V čem vám operace změnila život?

Díky operaci se už nemusím omezovat nošením brýlí ani nandáváním a sundáváním nepříjemných kontaktních čoček. Největší plusem je, že se na svět můžu dívat každý den perfektním zrakem.

Jak jste si ten rok bez dioptrií užila? V čem byl ten rok bez dioptrií jiný?

Celý rok po operaci jsem více cestovala. Když cestuji do hor nebo teplých krajin, jsou pro mě nezbytné sluneční brýle, dříve jsem si musela vybrat: buď budu dobře vidět nebo si vezmu sluneční brýle. Čočky jsem nikdy neměla ráda. A teď vidím vše perfektně ostře a celý den si můžu chránit oči před sluníčkem.

Jediné brýle, které teď Tereza nosí, jsou ty sluneční. Díky operaci v DuoVizi si více užila cestování s perfektním zrakem.

Tereza podstoupila v DuoVizi operaci metodou NeoLASIK HD®. Jak zákrok před rokem prožívala si můžete přečíst ZDE.

 

Koordinátorka DuoVize je rok po laserové operaciKoordinátorka DuoVize je rok po laserové operaciKoordinátorka DuoVize je rok po laserové operaciKoordinátorka DuoVize je rok po laserové operaci

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie