Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Studenti a učitelé: vyšetření za polovinu!
16.08.2018

Studenti a učitelé: vyšetření za polovinu!

Zvažujete oční operaci? Chcete se zbavit dioptrií či astigmatismu a užít si nový školní rok bez brýlí? Přijďte na vyšetření za polovinu. Akce platí pro všechny studenty a učitele! 

 

Jak získat vyšetření za polovinu?

Stačí, když nás do 31.8.2018 kontaktujete


a vyberete si termín předoperačního vyšetření. Hned při objednávání nám nahlásíte, že máte zájem o vyšetření za poloviční cenu, tedy 750 Kč místo 1.500 Kč. Samotné vyšetření může proběhnout i v září, objednat se ale musíte do konce srpna 2018.

V den vyšetření se na recepci naší kliniky prokážete průkazem studenta nebo učitele (ISIC, ITIC apod.) a zaplatíte jen polovinu :-) 

 

Na co se sleva vztahuje?

Akce platí na vstupní vyšetření před refrakční operací, tedy před laserovou či nitrooční operací za účelem odstranění dioptrií. Sleva platí pouze pro nové, doposud neobjednané pacienty.

 

Co Vás čeká?

Velmi pečlivé a podrobné vyšetření očí včetně rozkapání. Na základě výsledků Vám pak lékař doporučí nejvhodnější řešení pro Vaše oči. Tedy jaká operace je pro Vás nejlepší.

 

Udělejte první krok k životu bez brýlí a kontaktních čoček! Je to snadné ;-)


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie