Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Valentýnská akce 1+1
14.02.2019

Valentýnská akce 1+1

U nás v DuoVizi máme moc rádi svátky! Na narozeniny a jmeniny nikdy nezapomínáme. O to méně na svátek všech zamilovaných, svatého Valentýna. Ačkoliv si mnozí myslí, že je importovaný ze západu, nenechte se mýlit. Jedná se o svátek s ryze evropskými kořeny.

Proto jsme si pro Vás připravili skvělou valentýnskou akci. Objednejte se ve dvojici se svým přítelem / přítelkyní / maninkou / babičkou / tatínkem / dědečkem / kamarádkou či kamarádem nebo kýmkoliv jiným, koho máte rádi, na komplexní vyšetření zraku. Váš protějšek u nás bude mít vyšetření zcela zdarma!

Pokud přemýšlíte o operaci očí a chcete znát názor odborníka nebo prostě jen konzultovat Váš problém, i pro Vás je tento dárek určen. Vezměte s sebou další osobu, kterou omezují brýle, a možná se ukáže, že mu Váš dárek naprosto změnil život.

A co proto musíte udělat? Stačí nám zavolat nebo napsat a říct heslo "Valentýn". Akce platí pro všechny, kdo se objednají do 24. února 2019, termín vyšetření není rozhodující. Darujte zdraví!


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie