Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Doživotní záruka

U kterých zákroků je v ceně doživotní záruka?

Laserové zákroky NeoLASIK HD® a NeoSMILE 3D®, při kterých je ochranná rohovková lamelka vytvářena femtosekundovým laserem, poskytují vynikající a dlouhodobě stabilní výsledky.
Díky kvalitě výsledků si můžeme dovolit poskytovat u těchto laserových zákroků doživotní záruku.
Vlastní technika provedení zákroku NeoLASIK HD® vytváří příznivé podmínky pro jednoduché a pacienta nezatěžující doplňkové zákroky. Tyto doplňkové zákroky podstupují přibližně 4 % pacientů, zejména pacienti s původně vyššími vadami.
Bude-li kdykoliv v průběhu vašeho života nutně doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, poskytne vám Oční klinika DuoVize tento laserový zákrok zdarma a na vlastní náklady.

Jak budu nárok na záruku po delší době prokazovat?

Při laserové metodě NeoLASIK HD®, NeoSMILE 3D® obdržíte certifikát záruky doživotní laserové péče. Certifikát pečlivě uschovejte a předložte jej při eventuálním dalším zákroku. Ve vaší zdravotnické dokumentaci je nárok na doživotní záruku pečlivě zaznamenán. Dalším dokladem o nároku na doživotní záruku je i platební doklad o úhradě operace, na kterém je nárok uveden.

Platí záruka, i když se mi dioptrie zhorší růstem vady delší dobu po zákroku?

Ano, platí.
Záruka nerozlišuje, zda jsou dioptrie způsobeny nedostatečným efektem prvotního zákroku, nebo prostým nárůstem vady. V DuoVizi máte jistotu, že bude-li kdykoliv v průběhu vašeho života nutné doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, oční klinika NeoVize poskytne tento zákrok zdarma na vlastní náklady.

Je lepší se zákrokem počkat, než je vada stabilní?

Pokud jste neměli před půl rokem dioptrie žádné, a nyní máte -0,5 dpt, doporučujeme se zákrokem počkat.
V ostatních případech je ale čekání zbytečné. Pokud podstoupíte zákroky NeoLASIK HD® nebo  NeoSMILE 3D® obdržíte v ceně zákroku doživotní záruku bezplatného poskytnutí laserové péče.
V NeoVizi máte jistotu, že bude-li kdykoliv v průběhu vašeho života v důsledku dalšího zhoršení vady nutné doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, oční klinika NeoVize poskytne tento zákrok zdarma a na vlastní náklady.

Je lepší se zákrokem počkat až na dobu po porodu?

Čekání je zbytečné. Užívejte si zrakovou svobodu a nezávislost již dnes.
Pokud podstoupíte zákroky NeoLASIK HD® nebo  NeoSMILE 3D®, obdržíte v ceně zákroku doživotní záruku bezplatného poskytnutí laserové péče.
V DuoVizi máte jistotu, že bude-li kdykoliv v průběhu vašeho života v důsledku dalšího zhoršení vady nutné doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, oční klinika DuoVize poskytne tento zákrok zdarma na vlastní náklady.

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Laserové operace dioptrických vad - časté dotazy

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie