FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Náš tým odborníků

MUDr. Lucie Valešová - Oční klinika Duovize

MUDr. Lucie Valešová

Primářka Oční kliniky DuoVize Praha

Primářka MUDr. Lucie Valešová je vedoucí lékařkou Oční kliniky DuoVize Praha a laserovým chirurgem v Oční klinice NeoVize Brno. Dále působí na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Zobrazit více
MUDr. Josef Hycl, CSc. - Oční klinika Duovize

MUDr. Josef Hycl, CSc.

Oční mikrochirurg

(*8.2.1961 v Mostě, † 23.2.2011) Přední český oční mikrochirurg, spoluzakladatel Oční kliniky NeoVize Brno a NeoVízia Bratislava, lékařský ředitel obou klinik a mikrochirurg Oční kliniky DuoVize Praha.

Zobrazit více
MUDr. Jana Mikšovská  - Oční klinika Duovize

MUDr. Jana Mikšovská

Zástupce primářky, laserový chirurg

Na Oční klinice DuoVize působí MUDr. Jana Mikšovská jako odborná oční lékařka od září 2010. V DuoVizi se věnuje laserové oční chirurgii a od roku 2012 působí v pozici zástupce primářky...

Zobrazit více
MUDr. Lubomír Továrek - Oční klinika Duovize

MUDr. Lubomír Továrek

Oční mikrochirurg

MUDr. Lubomír Továrek se specializuje na kataraktovou a refrakční chirurgii oka a na chirurgické řešení glaukomu. Je prvním operatérem v ČR certifikovaný pro provádění operací femtosekundovým laserem LenSx...

Zobrazit více
MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. - Oční klinika Duovize

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Oční lékař

MUDr. Eva Jerhotová, PhD., se věnuje především dětské oftalmologii, léčbě šilhání, chorob sítnice a glaukomu a léčbě refrakčních vad. Dr. Jerhotová podstoupila v roce 2007 laserovou operaci očí...

Zobrazit více
Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D., FEBO - Oční klinika Duovize

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D., FEBO

Oční lékařka

Paní profesorka Jirásková pracuje v DuoVizi od března 2019. V roce 1989 absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1989-93 působila jako lékařka na Oční klinice IFL Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Od roku 1993 působila na Oční klinice lékařské fakulty Univerzity Karlovy a ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Zobrazit více
MUDr. Pavlína Hýblová (Ležatková) - Oční klinika Duovize

MUDr. Pavlína Hýblová (Ležatková)

Oční lékař

MUDr. Pavlína Hýblová se specializuje na laserovou léčbu sítnice a druhotného šedého zákalu. Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Ve své vědecké činnosti se věnuje problematice diagnostiky a léčby glaukomu u dětí a sítnicové problematice dětského věku.

Zobrazit více
MUDr. Kateřina Hlinková (Pulchartová) - Oční klinika Duovize

MUDr. Kateřina Hlinková (Pulchartová)

Oční lékař

MUDr. Kateřina Hlinková pracuje na Oční klinice DuoVize jako oční lékařka od srpna 2017. Vystudovala Lékařskou fakultu v Plzni, obor všeobecné lékařství.

Zobrazit více
MUDr. Tereza Valchová  - Oční klinika Duovize

MUDr. Tereza Valchová

Oční lékař

MUDr. Tereza Valchová působí na Oční klinice DuoVize od října 2017. Věnuje se všeobecné oftalmologii, péči o pacienty s kataraktou a dále diagnostice onemocnění sítnice a glaukomu pomocí OCT vyšetření. 

Zobrazit více
MUDr. Ivana Kaincová  - Oční klinika Duovize

MUDr. Ivana Kaincová

Oční lékař

MUDr. Ivana Kaincová absolvovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze obor všeobecné lékařství. V DuoVizi se věnuje periokulárním chirurgickým výkonům. Současně pracuje na Oční klinice VFN a na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 

Zobrazit více
MUDr. Iveta Němcová, M.D., Ph.D. - Oční klinika Duovize

MUDr. Iveta Němcová, M.D., Ph.D.

Lékařka

Paní doktorka Němcová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Následně nastoupila na postgraduální studium na Univerzitě Karlově v Praze, kde v roce 2003 získala titul Ph.D. V roce 2008 získala evropskou specializovanou způsobilost v oboru oftalmologie a v roce 2015 licenci vedoucího lékaře a primáře.

Zobrazit více
Veronika Halíková, DiS. (Farkašová) - Oční klinika Duovize

Veronika Halíková, DiS. (Farkašová)

Vedoucí optometrista

Veronika Halíková působí na Oční klinice DuoVize od dubna 2010 na pozici odborného optometristy. Vystudovala obor Diplomovaný oční technik na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze a následně absolvovala studium optometrie.

Zobrazit více
Bc. Petra Suriano  - Oční klinika Duovize

Bc. Petra Suriano

Optometrista

Bc. Petra Suriano nastoupila na Oční kliniku DuoVize na pozici optometristky a koordinátorky v lednu 2017.

Zobrazit více
Mgr. Lukáš Lamberský  - Oční klinika Duovize

Mgr. Lukáš Lamberský

Optometrista

Mgr. Lukáš Lamberský pracuje na Oční klinice Duovize od ledna 2019. Z pozice optometristy se věnuje korekci refrakčních vad, aplikaci kontaktních čoček a obsluze diagnostických přístrojů.

Zobrazit více
Mgr. Veronika Pražáková - Oční klinika Duovize

Mgr. Veronika Pražáková

Optometrista

Mgr. Veronika Pražáková pracuje na Oční klinice DuoVize od ledna 2019. Vystudovala obor optometrie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Zobrazit více
Bc. Petra Milotová - Oční klinika Duovize

Bc. Petra Milotová

Vrchní sestra

Bc. Petra Milotová pracuje na Oční klinice DuoVize od září 2017. Pochází z Ostravy, kde vystudovala bakalářský obor všeobecná sestra na Ostravské Univerzitě.

Zobrazit více
Lenka Turková  - Oční klinika Duovize

Lenka Turková

Zdravotní sestra

Lenka pracuje jako zdravotní sestra na oční klinice DuoVize od srpna 2018. Vystudovala střední zdravotní školu v Příbrami.

Zobrazit více
Lada Kratochvílová - Oční klinika Duovize

Lada Kratochvílová

Zdravotní sestra

Lada pracuje v DuoVizi od roku 2018. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Mladé Boleslavi a úspěšně v roce 2017 odmaturovala. Brigádně působila jako zdravotní sestra v ordinaci dětského lékaře a v Domově seniorů v Mladé Boleslavi. Ve Volném čase ráda čte, tráví čas s přáteli a se svým pejskem.

Zobrazit více
Bc. Renata Hybnerová - Oční klinika Duovize

Bc. Renata Hybnerová

Zdravotní sestra

Renata Hybnerová pracuje na Oční klinice DuoVize od ledna 2012 jako zdravotní sestra. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Praze, obor dětská sestra.

Zobrazit více
Aneta Hanzalová - Oční klinika Duovize

Aneta Hanzalová

Zdravotní sestra

Aneta Hanzalová pracuje v DuoVizi jako zdravotní sestra od ledna 2019. Vystudovala střední zdravotnickou školu Ruská a v současné době studuje Vysokou školu zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty. Absolvovala také jazykovou stáž v Lublani a získala Europass.

Zobrazit více
Denisa Škrobánková - Oční klinika Duovize

Denisa Škrobánková

Zdravotní sestra

Denisa pracuje na oční klinice DuoVize od února 2019. Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Opavě. V současné době studuje Vysokou školu zdravotní a sociální práce sv. Alžběty v Příbrami.

Zobrazit více
Bc. Lucie Kolbasová - Oční klinika Duovize

Bc. Lucie Kolbasová

Zdravotní sestra

Střední zdravotnickou školu Lucie vystudovala v Chebu a poté si odskočila mimo obor na ČZU, kde získala bakalářský titul.

Zobrazit více
Romana Radikovská  - Oční klinika Duovize

Romana Radikovská

Zdravotní sestra

Romana vystudovala Střední Zdravotnickou školu v Rumburku. Poté nastoupila na nástavbové studium, obor porodní asistentka. 

Zobrazit více
Dana Továrková - Oční klinika Duovize

Dana Továrková

Zdravotní sestra

Dana Továrková pracuje na Oční klinice DuoVize jako sálová sestra - instrumentářka od října 2011. Od srpna 1995 pracovala v Soukromém kožním sanatoriu prof. Novotného v Praze jako zdravotní sestra...

Zobrazit více
Andrea Andrlíková - Oční klinika Duovize

Andrea Andrlíková

Koordinátorka zdravotní péče

Andrea Andrlíková pracuje na Oční klinice DuoVize od července 2017. Absolvovala v DuoVizi laserovou operaci očí NeoLASIK HD.

Zobrazit více
Jana Tesařová - Oční klinika Duovize

Jana Tesařová

Koordinátorka zdravotní péče

Do DuoVize nastoupila v prosinci 2019. Vystudovala SŠ právní v Liberci a osm let pracovala jako asistentka v realitní kanceláři. Miluje zvířata. Zabývá se teraristikou. Má ráda hudbu a knížky. Cvičí také jógu.

Zobrazit více
Hana Kovaříková  - Oční klinika Duovize

Hana Kovaříková

Koordinátorka zdravotní péče

Hanka pracuje v DuoVizi od září 2019. Vystudovala střední odborné učiliště v Holešovicích.

Zobrazit více
Kamila Jančí - Oční klinika Duovize

Kamila Jančí

Koordinátorka zdravotní péče

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích, obor zubní technik. Před nástupem do DuoVize se věnovala poradenství v oblasti zdraví, potravinových doplňků a výživy. Volný čas tráví především se synem. Ráda běhá a lyžuje.

Zobrazit více
Martina Pokorná - Oční klinika Duovize

Martina Pokorná

Koordinátorka zdravotní péče

Martina pracuje na oční klinice DuoVize od začátku roku 2020. Vystudovala Střední zdravotnickou školu a poté také Vyšší odbornou školu marketingu. Volný čas nejraději tráví s přáteli.

Zobrazit více
Jana Schmidová - Oční klinika Duovize

Jana Schmidová

Koordinátorka zdravotní péče

Jana vystudovala marketing a management. Během studia na Vysoké škole hotelové pracovala v Belgii a ve Francii.

Zobrazit více
Kateřina Štefanová - Oční klinika Duovize

Kateřina Štefanová

Koordinátorka zdravotní péče

Kateřina nastoupila do DuoVize v květnu 2020. Vystudovala Střední zdravotnickou školu v oboru asistent zubního technika.

Zobrazit více
Petr Kocian - Oční klinika Duovize

Petr Kocian

Ředitel

(*1973 v Praze) Zakladatel Oční kliniky DuoVize kde působí i jako její ředitel. Spoluzakládal oční kliniky NeoVize v Brně a NeoVízia v Bratislavě.

V letech 1994 až 1999 vedl Městskou nemocnici v Neratovicích. Následně od roku 1999 do roku 2002 se podílel ve společnosti Klient Pro s.r.o. na vedení Plánu řízené péče Střešovice a dalších aktivit v oblasti zdravotního pojištění a řízení zdravotnictví. Od roku 2000 působil v Oční klinice Lexum, kde vytvořil koncept soukromého kataraktového pracoviště a postupně vybudoval nová pracoviště po celé ČR. Je ředitelem Oční Kliniky NeoVize Brno, Oční kliniky DuoVize Praha a Oční kliniky NeoVízia v Bratislavě.

Zobrazit více
David Jelen  - Oční klinika Duovize

David Jelen

Finanční ředitel

Po ukončení středoškolských studií (obor ekonomika) nastoupil do poradenské společnosti TMF Group, ve které se postupně vypracoval až na pozici Deputy Managing Directora, zodpovědného za poskytování účetních služeb.

Zobrazit více
Matěj Kratochvíl - Oční klinika Duovize

Matěj Kratochvíl

Administrátor a správce

Matěj Kratochvíl pracuje na Oční klinice DuoVize jako správce IT a kliniky od května 2014. Vystudoval Obchodní akademii v Neratovicích, kterou v roce 2011 ukončil maturitní zkouškou. Po maturitě studoval 2 roky Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně.

Zobrazit více
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie