Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D., FEBO
Oční lékařka

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D., FEBO - Oční klinika Duovize

Paní profesorka Jirásková pracuje v DuoVizi od března 2019. V roce 1989 absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1989-93 působila jako lékařka na Oční klinice IFL Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Od roku 1993 působila na Oční klinice Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

V roce 1997 úspěšně dokončila postgraduální doktorandské studium na Fakultě UK Medical v Hradci Králové. Obhájila také disertační práci v oboru oftalmologie a získala doktorát (PhD.). V roce 2001 byla jmenována docentkou v očním lékařství a v roce 2009 se již pyšnila titulem profesorka. Profesorka Jirásková se specializuje především na oční mikrochirurgii, povrchové onemocnění oka, oční neurooftamologii, imunologii a alergie. Již řadu let se zabývá problematikou transplantace oka a keratoprotézy.

Profesorka Jirásková absolvovala několik dlouhých stáží v zahraničí, např. Prof. Finea v Eugene, Oregon, USA, s prof. Osher v Cincinnati, Ohio, USA as prof. Gregora v Londýně, GB.

V roce 2001 získala cenu prof. MD. J. Vanýska, DrSc., která se uděluje do 35 let věku za nejlepší zveřejněné dílo.

Profesorka Jirásková je členem oftalmologické společnosti JE Purkyně, American Society of Cataract a refrakční chirurgie a Evropské společnosti kataraktové refrakčních chirurgů. Je autorem a spoluautorem více než 200 publikovaných vědeckých prací. Publikovala čtyři odborné monografie a napsala několik kapitol k dalším 8 knihám. Aktivně se účastní národních i mezinárodních sympozií, kde přednesla více než 600 přednášek. Je spoluautorem několika výzkumných grantů.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie