FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Petr Kocian
Ředitel

Petr Kocian - Oční klinika Duovize

(*1973 v Praze) Je zakladatelem Oční kliniky DuoVize a působí zde ve funkci ředitele kliniky.

Petr Kocian vystudoval obor Ekonomika a management ve zdravotnictví na Ekonomicko správní fakultě MU v Brně. V roce 1996 absolvoval kurz managementu ve zdravotnictví americké nadace Project HOPE. V roce 2016 úspěšně ukončil studium Master of Healtcare Administration na Advance Healthcare Management Institute. Dále absolvoval odborné stáže ve zdravotnických zařízeních v Německu a Velké Británii.

V roce 1983 byl ve skupině 66 Čechů a Slováků zajatých v Angole vojáky protikomunistické opozice UNITA. S touto skupinou absolvoval tříměsíční zajetí a 1300 km dlouhý pochod napříč angolskou buší.

V letech 1994 až 1999 vedl Městskou nemocnici v Neratovicích. Od roku 1999 do roku 2002 se podílel ve společnosti Klient Pro s.r.o. na vedení Plánu řízené péče Střešovice a dalších aktivit v oblasti zdravotního pojištění a řízení zdravotnictví. Od roku 2000 působil v Oční klinice Lexum, kde vytvořil koncept soukromého kataraktového pracoviště a postupně vybudoval nová pracoviště v Praze, Hradci Králové, Ostravě a Českých Budějovicích. Po odchodu z Lexum v červnu 2008 založil Oční kliniku NeoVize, v roce 2009 Oční kliniku DuoVize Praha a v roce 2010 Oční kliniku NeoVízia v Bratislavě, urologickou kliniku UroKlinikum (2010), Oční kliniku NeoVize Český Těšín (2013) a urologickou ambulanci UroVize Barrandov (2016).

Petr Kocian je členem České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie (ČSRKCH), České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie (ESCRS). V letech 2013-2016 byl jako první nelékař členem dozorčí rady ČSRKCH. Pravidelně se účastní odborných domácích i mezinárodních konferencí v oboru oftalmologie a managementu ve zdravotnictví. Petr Kocian je lektorem Advance Healtcare Management Institute.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie