Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

prim. MUDr. Radovan Piovarči
Oční mikrochirurg

prim. MUDr. Radovan Piovarči

(*1975 v Trnavě) V Oční klinice DuoVize pracuje jako hostující mikrochirurg od roku 2011.  Od července 2010 pracuje na pozici primáře v Očnej klinice NeoVízia Bratislava. Je prvním oční chirurgem, který začal na Slovensku operovat refrakční vady na femtosekundovém laseru. Současně je prvním očním chirurgem, který tento zákrok podstoupil. Jako první získal certifikaci pro provádění nitroočních operací na femtosekundovém laseru LenSx.

Dr. Piovarči je absolventem Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Získal I. a II. specializační zkoušku z oftalmologie (r. 2003, r. 2007). Od r. 2001 pracoval ve Fakultnej nemocnici Bratislava na Očnej klinike Slovenskej Zdravotníckej Univerzity. Od r. 2009 pracoval v NsP Medissimo jako hlavní oftalmolog a hlavní oční chirurg.

Primář Piovarči působí jako školitel na Katedre oftalmológie Slovenskej zdravotníckej univerzity.

Odborné zkušenosti a schopnosti:
• operace šedého zákalu,
• chirurgie sítnice a sklivce (zadního segmentu oka),
• refrakční chirurgie - laserová a nitrooční korekce dioptrických vad,
• publikační činnost

Absolvoval množství kurzů a stáží na Slovensku i v zahraničí. Je členem České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, Evropské společnosti kataraktové a refrakční společnosti (ESCRS), členem Slovenské lékařské komory a členem České vitreoretinální společnosti (ČVRS).


MUDr. Piovarči podstoupil 20. 10. 2010 na klinice NeoVízia zákrok NeoLASIK HD®. Zákrok vykonal MUDr. Josef Hycl, CSc.


img img
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode