Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Vedení kliniky

Bc. Petr Kocian, MHA

Bc. Petr Kocian, MHA

Ředitel

(*1973 v Praze) Zakladatel Oční kliniky DuoVize kde působí i jako její ředitel. Spoluzakládal oční kliniky NeoVize v Brně a NeoVízia v Bratislavě.

V letech 1994 až 1999 vedl Městskou nemocnici v Neratovicích. Následně od roku 1999 do roku 2002 se podílel ve společnosti Klient Pro s.r.o. na vedení Plánu řízené péče Střešovice a dalších aktivit v oblasti zdravotního pojištění a řízení zdravotnictví. Od roku 2000 působil v Oční klinice Lexum, kde vytvořil koncept soukromého kataraktového pracoviště a postupně vybudoval nová pracoviště po celé ČR. Je ředitelem Oční Kliniky NeoVize Brno, Oční kliniky DuoVize Praha a Oční kliniky NeoVízia v Bratislavě.

Zobrazit více
Ing. Radka Matějčková, FCCA

Ing. Radka Matějčková, FCCA

Finanční ředitelka

Ing. Radka Matějčková, FCCA pracuje v DuoVizi od 1.1.2017. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před nástupem do DuoVize pracovala jako manažer finančního účetnictví.

Zobrazit více
Ing. Marie Kamarádová

Ing. Marie Kamarádová

Manažerka kliniky

Do společnosti DuoVize nastoupila v říjnu 2014. Na pozici Manažerka kliniky působí od října 2015.

Zobrazit více
Kristýna Zemanová

Kristýna Zemanová

Asistentka vedení společnosti

(*1981 v Mělníku) V Oční klinice DuoVize pracuje od dubna 2010 jako asistentka. Vystudovala Obchodní akademii, kterou ukončila maturitní zkouškou v roce 2001. Po maturitě nastoupila do Oční kliniky Lexum jako recepční/asistentka a následně ...

Zobrazit více
Markéta Oudrnická

Markéta Oudrnická

Asistentka vedení společnosti

V oční klinice DuoVize pracuje od září 2012.

Vystudovala Obchodní akademii, kterou ukončila maturitní zkouškou v roce 1988. Po maturitě pracovala jako referentka pro dovoz, vývoz nejprve v PZO Strojexport a poté v Transaktě a.s.

Zobrazit více
Lenka Šorelová

Lenka Šorelová

Asistentka vedení společnosti

Lenka Šorelová pracuje ve společnosti od března 2014.

Vystudovala Střední ekonomickou školu v Resslově ulici v Praze. Po maturitě pracovala jako sekretářka ředitele odboru na tehdejším Federálním ministerstvu dopravy v Praze do roku 1986. 

Zobrazit více
Ing. Jiří Žaloudek

Ing. Jiří Žaloudek

Projekt manager

Ing. Jiří Žaloudek vystudoval obor Optometrie na Univerzitě Palackého v Olomouci a obor Systémová integrace procesů ve zdravotnictví na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT.

V oblasti péče o zrak působí od roku 2000. Od roku 2006 pracoval na oční klinice Lexum jako optometrista, později jako koordinátor projektů v technickém oddělení...

Zobrazit více
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode