Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kolo pro život 2014

Stále zdokonalujeme naši mobilní kliniku a i letos se na vás těšíme na cyklistickém seriálu Kolo pro život. Mobilní klinika disponuje tým specialistů, kteří vám poradí, jak se zbavit brýlí, zodpoví veškeré oční dotazy a v případě závodníků propláchnou oči. :)

I letos nabízíme možnost jet závod v dresech DuoVize nebo NeoVize. Budete-li mít zájem, stačí se jen přihlásit (zaslat email na buriankova@duovize.cz). 

Dva závody jsou již za námi. Poslední byla Mladá Boleslav, kde jsme zaujali nejen účastníky závodů, ale také místního redaktora. :) Zde je report.

Hned vedle Škodovky se nacházel sice méně honosný stánek, ale jak jsme brzy zjistili, svou atraktivitou určitě nezaostával. Oční klinika DuoVize nabízí totiž v rámci celého seriálu přímo na místě vyšetření očí s možností konzultací jak dále řešit zjištěné oční vady. Marketingová manažerka Ing. Lenka Buriánková se nám svěřila se svými poznatky z dosavadního působení na závodech KPŽ: „Trochu jsme zájem očekávali. Lidé, kteří provozují nějaký sport a musí používat brýle nebo kontaktní čočky nás často vyhledávají a ptají se na možnost definitivně vyřešit jejich problémy, protože při sportu jim zmíněné pomůcky vadí.  Další skupinou jsou rodiče, kteří nám vodí na vyšetření své ratolesti; dítě v raném věku často není schopno rozpoznat kvalitu svého zraku a tady získají rodiče objektivní poznatky a návod na další postup. Jen během prvního závodu v Brdech jsme měli asi 250 návštěv, a to je celkem vysoké číslo, jsme za to rádi a zveme tímto i další.“ 

banner
Fotogalerie

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie