Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Šilhání u dospělých

Trápí vás šílhání? Obtěžuje vás a negativně ovlivňuje váš osobní i profesní život? Pak na nic nečekejte – účinným řešením je operace.

Strabismus (šilhání) je oční vada, která je na první pohled patrná díky nerovnoběžnému postavení očí. Nejedná se však jen o kosmetický problém, který je příčinou osobních, společenských i psychických potíží. Šilhání způsobuje dvojité vidění, což člověka obtěžuje při každodenních činnostech, omezuje při sportovních aktivitách, při řízení atp.

 Přestože se strabismus běžně operuje již v dětském věku, potýkají se s ním i dospělí. Tuto vadu lze ale operativně odstranit v kterémkoli věku, proto v dospělosti nepovažujte svůj problém za neřešitelný a co nejdříve potíže konzultujte s lékařem. Operace odstranění šilhání vám změní život jak z kosmetického, tak ze zdravotního hlediska.

Odborní lékaři naší sesterské oční kliniky NeoVize tento problém řeší pomocí chirurgického zákroku – technikou nastavitelných stehů, kdy dojde k úpravě délky okohybných svalů. Metoda je jedinečná, i po ukončení operace totiž dovoluje lékaři upravit postavení očí, a to „dotažením“ nastavitelných stehů, takže lze snadno dosáhnout dokonalého kosmetického efektu.

Tuto operaci provádí na naší sesterské klinice NeoVize lékařský tým pod vedením MUDr. Kristiny Vodičkové, PhD. a může se pochlubit tím, že úspěšně vyřeší strabismus u devíti z deseti šilhajících dospělých osob.

 

Co vám operace šilhání u dospělých přinese?

 

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již léčbu šilhání u dospělých na naší oční klinice podstoupili

 

Léčba šilhání u dětí

Šilhání je nutné indikovat a začít léčit včas - v předškolním věku. Léčbu je možné zahájit i v pozdějším věku, nicméně úspěšnost samotné léčby s přibývajícím věkem prudce klesá. Proto nejdůležitějším krokem v léčbě tupozrakosti je prevence. 

Léčbu dětí zajišťuje Dětské oční centrum kukátko.

banner
Oční vady a onemocnění

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie