Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kariéra

Zajímá Vás práce, která má smysl a pomáhá lidem ke kvalitnějšímu životu? Pojďte s námi pomáhat našim pacientům lépe vidět.

Oční klinika DuoVize je renomovaným očním mikrochirurgickým pracovištěm, které navazuje na zkušenosti zakladatelů refrakční chirurgie s tradicí od roku 1993. Od prosince 2018 sídlíme v nových moderních, plně klimatizovaných, prostorách na Pankráci. K naší práci máme k dispozici komfortní prostředí a špičkové vybavení. 

Ročně provádíme tisíce očních operací domácím i zahraničním pacientům. Poskytujeme péči v širokém spektru zahrnující operace šedého zákalu, dioptrických vad, sítnice, keratokonu, plastických operací a dalších. První operace šedého zákalu femtosekundovým laserem LenSx byla poprvé v ČR provedena právě v DuoVizi.

Klademe důraz na laskavý a individuální přístup „šitý na míru“ každému pacientovi. Pro personál je k dispozici komfortní nadstandardní zázemí.

Rosteme, a proto nabízíme tyto pracovní pozice:

 

Zdravotní sestra - Urologická klinika UroKlinikum

Skupina rozšiřujeme tým a hledáme Zdravotní sestru nebo bratra na UroKlinikum.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 POŽADUJEME:

 NABÍZÍME:

Možnost práce i na Oční klinice DuoVize.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Pokud máte zájem o práci Zdravotní sestra v UroKlinikum, pošlete svůj životopis s uvedením pozice na adresu otavova@duovize.cz

 

 

Vedoucí sekretariátu generálního ředitele Skupiny Neovize

Skupina Neovize zastřešuje síť zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, která poskytují špičkovou péči v oblasti oftalmologie, urologie, diabetologie a endokrinologie. Naším cílem je zajistit léčbu na takové úrovni, aby ji každý z nás rád doporučil všem svým blízkým. Hledáme do našeho týmu člověka, který bude sdílet naše hodnoty a nadšení pro kvalitní služby.

NÁPLŇ PRÁCE:

POŽADAVKY:

NABÍZÍME:

Nástup možný ihned.

Pokud máte zájem o pozici, pošlete svůj životopis na e-mail otavova@duovize.cz.

 

Máte zájem o jinou pozici? Napište e-mail personalistce na: otavova@duovize.cz


Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie