Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kariéra

Zajímá Vás práce, která má smysl a pomáhá lidem ke kvalitnějšímu životu? Mrkněte se, jaké pracovní pozice nabízíme:

PERSONÁLNÍ ASISTENT/KA

Požadujeme:

Náplň práce:

Nabízíme:

Pokud máte zájem o pozici Personální asistentka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu zemanova@duovize.cz.

ASISTENT/KA ŘEDITELE

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud máte zájem o pozici Asistentka ředitele, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu zemanova@duovize.cz.

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR na ambulanci

Požadujeme:

Poskytování 5* klientského servisu v operačním ambulantním zařízení

Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci na Zdravotní sestra/bratr na ambulaci, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu kamaradova@duovize.cz.

KOORDINÁTOR/KA ZDRAVOTNÍ PÉČE

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci na pozici Koordinátor/ka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu kamaradova@duovize.cz.

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie