Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kariéra

Zajímá Vás práce, která má smysl a pomáhá lidem ke kvalitnějšímu životu? Pojďte s námi pomáhat našim pacientům lépe vidět.

Oční klinika DuoVize je renomovaným očním mikrochirurgickým pracovištěm, které navazuje na zkušenosti zakladatelů refrakční chirurgie s tradicí od roku 1993. Od prosince 2018 sídlíme v nových moderních, plně klimatizovaných, prostorách na Pankráci. K naší práci máme k dispozici komfortní prostředí a špičkové vybavení. 

Ročně provádíme tisíce očních operací domácím i zahraničním pacientům. Poskytujeme péči v širokém spektru zahrnující operace šedého zákalu, dioptrických vad, sítnice, keratokonu, plastických operací a dalších. První operace šedého zákalu femtosekundovým laserm LenSx byla poprvé v ČR provedena právě v DuoVizi.

Klademe důraz na laskavý a individuální přístup „šitý na míru“ každému pacientovi. Pro personál je k dispozici komfortní nadstandardní zázemí.

Rosteme, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

 

KOORDINÁTOR/KA ZDRAVOTNÍ PÉČE


PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 

POŽADUJEME:

 

NABÍZÍME:

Nabízíme motivující prostředí, radost a uspokojení ze smysluplné práce při které pomáháte lidem, práci v úspěšné klinice, v přátelském a profesionálním kolektivu, možnosti osobního rozvoje a profesního růstu, možnost dalšího vzdělávání, nadstandardní kompetence a adekvátní motivující finanční ohodnocení.

Pokud máte zájem o práci koordinátorka zdravotní péče, pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na adresu felix@duovize.cz.

 

 

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 

POŽADUJEME:

 

NABÍZÍME:

 

Nástup možný IHNED.

Pokud máte pocit, že hledáme právě Vás, pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií a ukázkami pracovních výstupů na felix@duovize.cz. Těšíme se!

 

Junior IT pracovník/ technická podpora

CO TĚ U NÁS BUDE ČEKAT:

 

CO K TOMU BUDEŠ POTŘEBOVAT:

 

NABÍDNEME TI K TOMU:

 

Pokud máte zájem o práci Junior IT pracovník, pošlete svůj životopis na adresu otavova@duovize.cz.

 

Administrátor zdravotních pojišťoven

NÁPLŇ PRÁCE:

 

 

POŽADUJEME:

 

NABÍZÍME:

 

Pokud máte zájem o práci Administrátor zdravotních pojišťoven, pošlete svůj životopis na adresu otavova@duovize.cz

 


Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie