FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí

Operace očí laserem trvá jen pár minut. Výsledek ale zaručeně změní váš život – a brýle můžete hned zahodit! I bez nich totiž udivíte dokonale.

Nic vám neunikne, na všem okolo rozpoznáte i ten nejmenší detail. V kteroukoli denní i noční dobu bude vaše vidění spolehlivé a ostré. Už nemusíte řešit zamlžené ani špinavé brýle a co víc, díky operaci ušetříte spoustu peněz za nákup dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček. Ale to zdaleka není vše – začnete si víc věřit a získáte neuvěřitelnou svobodu ve všem, co děláte – při práci, sportu, dobrodružných a jiných aktivitách...

Důkazem je průzkum mezi našimi pacienty v Čechách a na Slovensku – 94 procentům pacientů operace pozitivně změnila život, 85 procent z nich pociťuje zlepšení v osobním životě a 84 procent pociťuje vyšší sebevědomí. A přidat se k nim můžete i vy!

 

 

Oční vady, které laserová operace řeší

V současné době tento typ operací odstraňuje krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. V žádném případě nemusíte čekat, až se vada zhorší a dioptrie se zvýší, ani ženy nemusí vyčkávat s operací až po porodu.

 

Základ laserové operace očí – vstupní vyšetření

 

Každé laserové oční operaci vždy předchází podrobné vstupní vyšetření, které umožňuje lékařům najít pro vás ideální metodu, přičemž získané údaje jsou i nezbytným podkladem pro celou operaci.

Vstupní vyšetření trvá cca 2-3 hodiny, je bezbolestné a probíhá pomocí speciálních přístrojů. Věnovat se vám budou zdravotní sestry, optometristé a lékaři – vyšetří vaši zrakovou ostrost, zakřivení a tloušťku rohovky a změří řadu dalších důležitých parametrů. Pro detailní vyšetření očního pozadí podstoupíte tzv. rozkapání očí pomocí speciálních očních kapek. V rámci vyšetření s odborníky proberete i váš zdravotní stav a onemocnění, prodělané operace apod.

Samozřejmou součástí vstupního vyšetření je konzultace s lékařem. Právě během konzultace získáte nejen podrobné informace o svém zraku, ale s lékařem proberete i svá přání a představy, seznámíte ho se svým způsobem života, se svou prací i zálibami. Veškeré tyto informace totiž umožní lékaři doporučit vám ten nejvhodnější typ operace. Dozvíte se podrobnosti o zákroku, jeho průběhu i rekonvalescenci, dostanete veškerá předoperační doporučení. Zároveň máte i prostor na dotazy.

Už jste se rozhodli? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ!

 

Nezapomeňte!

 

Metody laserových operací očí

Laserové odstraňování dioptrií spočívá v úpravách zakřivení oční rohovky takovým způsobem, aby optický systém oka dokázal na sítnici zobrazit pozorovaný předmět co nejvěrněji. Nejmodernější a také nejšetrnější metodou laserové oční operace je ReLEx Smile. V DuoVizi nabízíme tuto operaci v all inclusive balíčku NeoSMILE 3D®.

„Je to nejšetrnější, nebolestivá, velmi přesná operace, která se provádí femtosekundovým laserem VisuMax. Laser na základě precizních výpočtů dokáže uvnitř rohovky odstranit tenoučkou vrstvu tkáně, a to aniž by jakkoli narušil pevnost a stabilitu rohovky,“ uvádí primářka Oční kliniky DuoVize, MUDr. Lucie Valešová. Uvolněnou vrstvičku tkáně chirurg následně z oka odstraní, přičemž povrch rohovky zůstane neporušený – díky tomu je rekonvalescence velmi rychlá a léčení krátké.

Další nejčastěji prováděnou operací je NeoLASIK HD (femtoLASIK). Tato metoda je velmi přesná, šetrná a bezpečná. Odstranění dioptrií provádějí 2 lasery: femtosekundový laser VisuMax a excimerový laser MEL 90. Femtosekundový laser vytvoří na rohovce ochrannou lamelu, a pod ní excimerový laser odpaří dioptrické vrstvy rohovky. Následně se ochranná lamela přiklopí zpět. Hojení je rychlé a zlepšení zraku většina pacientů vnímá okamžitě po operaci.

Pokud už neváháte, OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ!

 

Záruka na laserovou oční operaci

Na laserovou oční operaci NeoSMILE 3D a NeoLASIK HD poskytujeme na naší klinice doživotní záruku. Během ní vám, pokud je třeba, kdykoli v průběhu života dalším laserovým zákrokem zrak zdarma znovu upravíme. Zákroky doporučujeme pacientům, pro které je důležitá kvalita, komfort, maximální bezpečnost a šetrnost; přednost jim dává 96 procent našich pacientů.

Pacientům, pro které je rozhodujícím parametrem cena operace, doporučujeme laserovou metodu femtoLASIK. Operace je bezbolestná a šetrná. Její průběh je stejný jako u operace NeoLASIK HD, v ceně není zahrnuta doživotní záruka a jednoletá pooperační péče.

 

Před laserovou oční operací

Před operací je nezbytné dodržovat všechna doporučení lékaře. V den operace je důležitý:

Po příchodu se vás ujme zdravotní sestra, na operaci vás připraví a do očí vám nakape speciální kapky, které oči znecitliví a zajistí bezbolestnost zákroku. Těsně před zákrokem se setkáte s operatérem, seznámí vás s jednotlivými kroky operace a doprovodí vás na operační sál. Po celou dobu se budete cítit příjemně, bezpečně a pohodlně.

 

Jak laserová operace očí probíhá

Počítejte s tím, že v den operace strávíte na klinice asi 2 hodiny času a během jedné návštěvy podstoupíte zákrok na obou očích. Samotná operace je bezbolestná a velmi krátká, trvá maximálně dvacet minut.

Během operace budete ležet na pohodlném lůžku – obavy z mrknutí jsou zbytečné, laserové přístroje se umí případným pohybům oka dobře přizpůsobit, mrkání a pohybům očního víčka zabrání speciální fixátor. Pro hladký průběh operace stačí v klidu ležet a naslouchat pokynům lékaře.

Po zákroku se oči nepřelepují a nijak nezakrývají, naopak ještě na operačním sále si svůj „nový“ zrak otestujete. Na závěr získáte veškerá doporučení, oční kapky a termíny kontrol. Před odchodem z kliniky si nasaďte sluneční brýle.

Objednat se na vstupní vyšetření můžete ZDE 

 

Domácí péče po laserové operaci očí

Zákrok probíhá ambulantně, takže nebudete hospitalizováni a po skončení zákroku odejdete domů. Po zbytek dne je vhodné dodržovat klidový režim a úplně nejlepší je spánek. Večer se klidně dívejte na televizi, jděte na procházku, pokud vás oči pálí, odpočívejte – ve všech aktivitách se řiďte svými pocity. V každém případě dodržujte doporučení lékaře a nezapomínejte na aplikaci očních kapek.

 

Péče po laserové operaci očí

I když je operace tím hlavním, není to poslední krok naší péče. Velký důraz klademe na následné kontroly. Váš zrak zkontrolujeme ještě 1. a 7. den po operaci a dále pak za měsíc od zákroku.

 

Chcete o laserové operaci očí vědět víc?

 

Jaké jsou ceny laserových operací

Laserové operace očí na naší klinice nabízíme za férové ceny. V DuoVizi zastáváme politiku férového přístupu včetně transparentních cen – tzn., každý pacient je seznámen s cenou zákroku předem a cena je vždy konečná. Nemůžete si to dovolit? Nyní nabízíme možnost operace na bezúročné splátky.

 

Zázraky neslibujeme

Ačkoli jsou laserové operace dnes běžné a pro většinu pacientů vhodné, některé dioptrické vady laserovou operací nevyřešíme, výsledek by nebyl uspokojivý. V takových případech můžeme doporučit moderní a bezpečné operace – nitrooční zákroky. U nás najdeme řešení pro 9 z 10 pacientů. Zázraky ale neslibujeme a s vaším zrakem nijak neriskujeme: pokud pro vás zákrok není vhodný, určitě vám jej nedoporučíme. Hlavním cílem je pro nás vždy vaše kvalitní vidění a váš lepší život.

 

Zkušenosti našich pacientů

Pročtěte si reference pacientů, kteří laserovou operaci na naší klinice už podstoupili. Vybrané zkušenosti pacientů:

 

„Na operačním sále šlo vše jako po másle. Paní primářku Valešovou chválím za její klid. Její hlas skoro donutí člověka relaxovat :-) “

Oční lékařka, MUDr. Petra Teplanová, NeoSMILE 3D®

 

Díky laserová operace NeoLasik HD® mi konečně odpadla každodenní starost s čočkami. Operace proběhla naprosto v pohodě a rychle, samotný laser trval snad jen 10 minut. Technika je dnes opravdu daleko, a tak mne ani nenapadlo mít strach.

Profesionální hokejista Petr Průcha, NeoLASIK HD®

„A já jsem naprosto nadšená … při řízení auta konečně můžu nosit sluneční brýle, v kavárně vidím nabídku za pultem včetně novinek a nemusím pořád vybírat jen „latté“, doma můžu lépe šůrovat, protože vidím každou pavučinku“

Ing. Dana Tomášková, NeoLASIK HD®

Podívejte se na další reference »

 

Zvažujete laserovou oční operaci? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ!

Nejmodernější a nejšetrnější variantou laserové operace očí je ReLEx Smile, který v NeoVizi nabízíme v rámci all-inclusive balíčku NeoSMILE 3D®.

Operace pro sportovce

Laserové operace jsou vhodné i pro sportovce.


img img img
banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den chtěl bych postoupit operaci ale nevím či jsem schopný kandidát Lebo moje oční mi namerila víc než 8 dioptrie

Damián 02.05.2018 14:40

Hezký den, děkujeme za dotaz. Nemusíte mít obavy, kolik máte dioptrií. U nás jsme měli i pacientku s 13 a 15 dioptriemi a doporučili jsme jí metodu odstranění dioptrií přesně pro její oči. Rádi vás objednáme na vyšetření a na základě výsledků vyšetření vám doporučíme metodu odstranění dioptrií přesně i pro vás. A pokud by pro vás nebyla vhodná laserová metoda, máme i další metody. Koordinátorky vás rády objednají na tel.: 777 643 020.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 02.05.2018 15:29
Odpovědět

Dobrý den,prosim mohou leserovou operaci podstoupit i děti?dceři jsou 4 roky a ma dost velke dioptrie. Děkuji a přeji pěkný den

Leona 11.03.2018 13:28

Hezký den, o malé pacienty se stará naše Dětské oční centrum Kukátko - www.detskeoci.cz - doporučuji vyšetření a na základě výsledků vám doporučí další možné kroky.

MUDr. Lucie Valešová 12.03.2018 13:31
Odpovědět

Dobrý den, je laserová operace očí nějak omezena věkem? Je mi 65 let a nosím brýle na dálku i na blízko. Dále se chci zeptat, zda není nutné před operací podstoupit operaci horních očních víček.
Děkuji

Ala 09.03.2018 06:31

Hezký den, ano, laserové operace se dělají cca do 40 let věku. Ale i pro vás ve vašem věku máme řešení: operace metodou Prelex, kdy vám vymění oční čočku za umělou a ta vám dokáže zkorigovat vidění na blízko i na dálku. Operaci víček není nutné podstupovat, žádné takové podmínky nemáme. Rádi vás objednáme na vyšetření na tel. 777 643 020.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 09.03.2018 13:47
Odpovědět

Jsem jako ve vidění! Opravdu už po laserové operaci očí nebudu muset do konce života nosit brýle?

Evík 09.10.2014 14:01

Dobrý den, laserová operace koriguje dioptrie do dálky. Bohužel nedokážeme vyloučit, že po 40. roce života budete potřebovat brýle na čtení. Je to způsobeno přirozeným stárnutím nitrooční čočky.

MUDr. Lucie Valešová 26.08.2015 12:46
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie