Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

NeoLASIK HD®

NeoLASIK HD® - bezbolestné a bezpečné odstranění dioptrií s dlouhodobými výsledky

Individualizovaný laserový zákrok na míru každému pacientovi, při kterém dochází k odstranění dioptrické vady dvěmi přesnými a rychlými lasery - femtosekundovým laserem VisuMax a excimerovým laserem MEL 90. 

NeoLASIK HD® je balíček péče, diagnostiky a odstranění krátkozrakosti. Obsahuje také pooperační péči a tyto kroky:

 

Laserové operace metodou NeoLASIK HD® jsou vysoce bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky. 

NeoLASIK HD® splňuje ty nejnáročnější požadavky na ostrost a jas. Řada našich sestřiček, koordinátorek, lékařů a dalších pracovníků naší oční kliniky zákrok podstoupili. My prostě věříme tomu, co děláme.

NeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepční a MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

 

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD® na naší oční klinice podstoupili.

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

Laserový zákrok NeoLASIK HD® nabízíme za férové ceny bez skrytých poplatků!


img img img
banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den,
chápu to dobře, že oba produkty NeoLASIK HD a FemtoLASIK využívají identického postupu (metody) korekce dioptrické vady (Femtosekundový laser Visu MAX +excimerový laser MEL 80) a jediným podstatným rozdílem je, že na NeoLASIK HD dáváte doživotní záruku.
V opačném případě, existují rozdíly v samotném zákroku?

A dále ještě jeden dotaz, v informacích pro pacienty je zmíněna metoda FemtoLASIK Basic, kde uvádíte, že se provádí odstranění dioptrií dle základního nastavení, co to znamená základní nastavení? Je mezi touto "Basic" metodou a FemtoLASIK rozdíl??


Děkuji za odpovědi.

S pozdravem

L.Hloušek

Hlouši 15.08.2017 09:20

Hezký den, all-inclusive balíček NeoLASIK HD obsahuje doživotní záruku a také pooperační péči oproti FemtoLASIKu. Zákroky jsou stejné, provádí je femtosekundový laser VisuMax, který je naprostou špičkou mezi lasery. Metodu Basic nenabízíme.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 15.08.2017 09:52
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie