Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Operace pro sportovce

Operace pro sportovce


Jste sportovec tělem i duchem? Lyžujete, běžkujete, plavete, jezdíte na bruslích, lezete po horách či jste nadšený cyklista?

Ať už se sportu věnujete vrcholově, nebo jen rekreačně, brýle a kontaktní čočky jsou pro vás nezbytností, která ale není dvakrát praktická.

 

Jde to ale i jinak - i vy se můžete právě vašemu sportu věnovat již zcela naplno!

 

Pro každou vaši dioptrickou vadu najdeme spolu s vámi řešení. Vy si pak budete moci plně užívat jízdy (a je úplně jedno na čem).

 

Pokud si nejste zcela jistí, při rozhodování vám mohou pomoci zkušenosti jiných sportovců, kteří svůj zákrok již mají za sebou a brýle či kontaktní čočky už jim při sportování nečiní překážku. Ani vy se s nimi už ale nemusíte trápit. 

 

Operace pro sportovceOdborníkům z Oční kliniky DuoVize můžete plně důvěřovat. Pomohou vám vybrat zákrok, který bude na míru pro vás.

Pro odstranění Vaší dioptrické vady vám můžeme nabídnout laserové operace metodou NeoLASIK HD®.

Řešit je dnes možné i vysoké dioptrické vady, které dříve nešly odstranit. Bohaté zkušenosti mají naši lékařu s  implantací nitroočních čoček, která je východiskem právě pro pacienty s velkým počtem dioptrií.

Moderní postupy a technologie si v současnosti umí poradit i s takovým onemocněním, jakým je šedý zákal. Naše klinika zajišťuje nadstandardní léčbu.

Máte dotazy? Tak zavolejte nebo napište.

Prvním krokem před zahájením léčby je vstupní vyšetření, na které je možné se online objednat. Na základě výsledků z něj vám lékař pomůže naplánovat odpovídající postup. 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie