Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

ReLEx Smile

ReLEx Smile – nejmodernější laserová metoda k odstranění krátkozrakosti a astigmatismu


Při operaci metodou ReLEx Smile působí na oko pouze "studený" femtosekundový laser - bez flapu a bez pálení rohovkové tkáně.

V DuoVizi vám garantujeme:

Chcete balíček All-inclusive? Zvolte NeoSMILE 3D®.

Cenu laserové operace ReLEx Smile naleznete ZDE.

Operace metodou ReLEx Smile využívá femtosekundový laser.

V čem je metoda ReLEx SMILE unikátní?

Femtosekundový laser odstraňuje dioptrie přímo v rohovce. Laser na povrchu rohovky nevytváří lamelu (flap), ale přímo uvnitř rohovky separuje přebytečnou tkáň. „Tu poté odstraníme pomocí speciální pinzety. Tím dojde ke změně zakřivení rohovky a korekci dioptrií. Povrch rohovky zůstává celistvý a během zákroku nedochází k narušení stability a pevnosti rohovky“, uvádí primářka Oční kliniky DuoVize, MUDr. Lucie Valešová. 

Pacienti se po zákroku rychle vrací ke svým běžným činnostem.

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je pro mě vhodná laserová operace očí jednou z modernějších metod? Na operaci jsem se chystala již před 6 lety, ale operace nakonec neproběhla, neboť mi těsně před zákrokem lékař sdělil, že vzhledem k nedostatečnému slznému filmu mi to nemůže nedoporučit. Po operaci bych prý měla často suché oko, musela často kapat umělé slzy a není vyloučeno, že by se mi vada kvůli tomu po nějakém čase znovu vrátila. V běžném životě nemám s očima vůbec žádné problémy, oči nepálí, neřežou, i když pracuji denně min. 8 h na PC. Zajímalo by mě, zda jsou již lepší metody, které toto eliminují? Mám na obou očích cca -3 dioptrie a 1 cylindr. Děkuji za odpověď.

Markéta 12.04.2018 11:42

Dobrý den, bohužel neznáme přesně stav vašich očí, proto vám doporučím vyšetření u nás. Vyšetření v DuoVizi trvá 2-3 hodiny a mmj. vám vyšetříme i zmíněnou slzivost. Na základě všech výsledků vyšetření vám pak doporučíme metodu přesně pro vaše oči.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 12.04.2018 12:29
Odpovědět

Dobrý den, mám na ARF zjištěny dioptrie astigmatismu na obou očích (-1,75cyl) ale dobrou subj. refrakci. Moje zraková ostrost je přes naměřené hodnoty na přístroji na každém oku zvlášť 1,0, na tabuli přečtu i bez brýlí vše požadované. Brýle mám, a to o síle 0,5 cylD, mohu je nosit dle potřeby. Za dobré viditelnosti vidím opravdu moc dobře, za šera se vada více zvýrazní. Vidím stále stejně, nic se nehorší, jen závisí na mé únavě a nevyspání. Má smysl zákrok? Velmi se zajímám o své oči kvůli létání, proto jsem chtěl od své lékařky co nejvíce informací. Dle visu stále splňuji pro denní pilotáž bez brýlí. Přemýšlím, že díky zákroku bych mohl vidět ještě lépe, ale nevím, zda to má smysl, když vidím "slušně". Děkuji.

jindra 13.02.2018 13:04

Hezké odpoledne, děkujeme za dotaz. Rádi vás objednáme do DuoVize na vyšetření. Potřebujeme znát více informací o vašich očí, abychom vám doporučili to nejlepší řešení přímo pro vaše oči. Vyšetření u nás trvá 2-3 hodiny a v závěru vám povíme další kroky. Objednat se můžete na tel. 777 643 020.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 13.02.2018 15:15
Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné můžu jít na laserovou operaci když mám osm dioptrií a vysoký cylindr?

Lili 17.01.2018 09:09

Dobrý den, vysoké dioptrie i cylindry umíme odstranit. Na naší klinice využíváme k odstranění více metod, tu nejvhodnější přímo pro vaše oči určíme až na základě výsledků našeho precizního vyšetření.

MUDr. Jana Mikšovská 17.01.2018 09:49
Odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat, mohu na laserovou operaci očí, pokud mám tupozrakost?Dlouho o operaci uvažuji, ale bojím se, že když mám tupozrakost, tak na operaci nemohu.Predem děkuji za odpověď Szabó

Stefano 21.09.2017 06:22

Hezký den, tupozrakost se dá řešit jen v dětství, ale laserovou operaci teoreticky podstoupit můžete - záleží na výsledcích vyšetření. Proto je důležité se nejdříve objednat na vstupní vyšetření a na základě výsledků vám pak doporučíme to nejlepší řešení přímo pro vaše oči.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 21.09.2017 12:15
Odpovědět

Dobrý den,je to vhodné i na tupozrakost?Děkuji Kateřina

kateřina 10.09.2017 13:39

Hezký den, tupozrakost jde léčit pouze v raném dětském věku. Zákrok ReLEx Smile odstraňuje krátkozrakost a astigmatismus.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 11.09.2017 09:30
Odpovědět

Dobrý den přeji, bála bych se bolesti při zákroku, kdyby náhodou, abych se nepohnula apodobně. Prý se umrtvovací injekce píchne daleko do očního pozadí - a velmi bolí? :)

romana 09.09.2017 17:04

Hezký den, nemusíte se ničeho bát, s operacemi máme bohaté zkušenosti. A co se týče umrtvení oka, tak používáme pouze znecitlivující kapičky do očí, a ty nebolí. Prostě se jen nakapou ;-) Přijďte k nám na nezávazné vyšetření, vše vám rádi vysvětlíme.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 11.09.2017 09:33
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie