Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserové operace očí a léčba presbyopie

Výsledek na celý život pouze po pár minutách laserové operace

Na Oční klinice Duovize jsme schopní najít řešení pro 90% pacientů se zrakovými potížemi. Můžete to být i vy, komu zprostředkujeme jednodušší život bez zrakových vad a onemocnění.

Nejvhodnější ze zákroků pro vás vybereme na základě odborného vyšetření a dle vašich specifických požadavků a finančních možností.

Principem všech laserových metod na odstranění dioptrií je změna zakřivení oční rohovky. Optický systém oka je ve výsledku přizpůsoben tak, aby byl na sítnici schopen zobrazovat pozorované předměty co nejpřesněji. Tímto typem operace je možné odstranit krátkozrakost,dalekozrakost a astigmatismus.

Nejpopulárnější metodamou laserové operace je Neolasik HD, u níž je ochranná vrstva v podobě rohovkové lamelky prováděna bez narušení jakýmkoliv nástrojem. Díky rychlosti a přesnosti femtosekundového laseru je oko operováno, aniž by došlo k dotyku ostrými předměty. 

Cenově orientovaní zájemci a pacienti s tenkou rohovkou ocení metodu PRKTento typ zákroku jeúspěšně prověřen milióny pacientů ze všech koutů světa.

Některé dioptrické vady nejsou pro laserové operace vhodné a  proto není jejich prostřednictvím možné dosáhnout požadovaného výsledku. Pro tento případ nabízíme moderní a spolehlivé nitrooční operace.

Ceny našich laserových operací jsou férové. Nabízíme dokonce i možnost pomoci financováním zákroku NeoLASIK HD prostřednictvím laserové operace na bezúročné splátky.

Můžete se také seznámit se zkušenostmi našich pacientů, kteří už laserový zákrok absolvovali.

Oslavili jste už čtyřicítku a začínáte mít znatelné problémy se čtením? Oddalujete čtený text, abyste lépe viděli? Jsou pro vás tyto komplikace novinkou, protože jste nikdy brýle nepotřebovali? Může tomu tak být i nadále. Řešením je PRELEX.

Nedokonalou akomodaci dokáže vyřešit PRELEX. Jde o zákrok, při jehož výkonu není potřeba laseru. Spočívá ve výměně původní lidské čočky za umělou, tzv. multifokální nitrooční čočkuTa od momentu výkonu plně a trvale nahrazuje čočku vaši. Operace je naprosto bezpečná a není omezena počtem dioptrií. Po ní užnebudete brýle potřebovat.

Pohled nejvyšší kvality zajistí pouze čočka, která je z materiálu nejvyšší kvality vyrobena. Tato jistota je předpokladem pro váš naprosto bezchybné vidění a jeho stabilitu i dlouhou dobu po provedení zákroku.

Multifokální nitrooční čočky Acrysof IQ ReSTOR (vyráběny americkou firmou Alcon) jsou našimi nejčastěji používanými. Jsou schváleny jak EU, tak kontrolním úřadem pro potraviny a léky Spojených států FDA.

 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.


Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie